Pirmklasnieku raibais septembris

Mazajiem pirmklasniekiem septembris ir aizritējis pārsteidzoši ātri , jo ir sākušās skolas gaitas. Bijuši daudz interesanti pasāk..

Kārtība, kādā izglītības iestādē uzturas izglītojamo vecāki un citas personas

Instrukcija izglītības procesa organizēšanai, ierobežojot Covid-19 infekcijas izplatību izglītības iestādē Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta ..

Izglītojamo pašpārvalde

Krustpils pamatskolas Izglītojamo pašpārvaldes darbības mērķis - panākt izglītojamo un skolas administrācijas interešu saska..

Ārpusstundu pasākumu plāns

Ārpusstundu pasākumi ir nozīmīga skolas dzīves daļa, kura attīsta skolēnos uzstāšanās prasmi, radošumu. Ārpusstundu pasāku..

“Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtrauk&sca..

Sporto visa klase

Projekts-SPORTO VISA KLASE Projekta īstenošanas laiks: 2017.-2021. Mērķis: Uzlabot iesaistīto skolēnu vispārējo fizisko sagatavotību, stāju vie..