Pievienojies Krustpils pamatskolas kolektīvam

Krustpils pamatskola jaunajā 2018./2019.mācību gadā aicina savā kolektīvā radošu, pieredzes bagātu matemātikas skolotāju 7.-9.klasēs un bioloği..

Atvadas no saulainajiem sākumskolas gadiņiem

Vasaras sākumā visās izglītības iestādēs, tajā skaitā arī Krustpils pamatskolā, tiek svinēti izlaidumi – 9. klašu un 12. kla..

Krustpils pamatskolas 6. klase iegūst 2. vietu ZZ čempionātā

Šā gada maija beigās – 24., 25., 26. maijā – jau 12 gadu pēc kārtas norisinājās Zelta Zivtiņas čempionāts, kuru ik gadu ar nepaciet..

Vides svētki Tērvetē

Maija beigās Tērvetes dabas parkā norisinājās ikgadējie Zaļās jostas vides svētki “Tīrai Latvijai”, kurā piedalījās arī Krustpils pamatsko..

Meklējam kolēģi

Krustpils pamatskola piedāvā darbu ar š.g. 1.septembri matemātikas skolotājai 5.-9. klasēs. Sīkāka informācija pa tālruni 29503096

Krustpils pamatskolas absolventu atmiņu stāsti

Jānis Gavars 1997.gada absolvents No jaunsarga līdz glābējam Krustpils pamatskolā mācības uzsāku 1988.gadā 1.klasē. Pirmā audzinātāja bija Daina Zaļak..