Labo darbu nedēļa

Kā zināms, katru gadu Latvijā tiek organizēta akcija ”Labo darbu nedēļa.” Tā ir lieliska iespēja mācīt un ar praktiskiem piemēriem rādīt, ka darīt lab..

Skolotāju diena Krustpils pamatskolā

Rudens ir viskrāsainākais gadalaiks, kad skolēni enerģiski un ar prieku mēro ceļu uz skolu, kad skolotāji ar smaidu un cerībām iesāk jauno mācību gadu..
Lasīt vairāk

Tūrisma un mācību pārgājiena diena Krustpils pamatskolā

Saulainās un siltās septembra dienas mudināt mudināja mācīties ārpus ierastās vides klases telpā, tāpēc 10. septembris Krustpils pamatskolā bija tūris..

Sporta pēcpusdiena Krustpils pamatskolā

9.septembrī, pēc trešās mācību stundas, Krustpils pamatskolas skolēni pulcējās   skolas te..
Lasīt vairāk

Krustpils pamatskola aicina darbā speciālo pedagogu (speciālās izglītības skolotāju)

Krustpils pamatskola aicina darbā speciālo pedagogu (speciālās izglītības skolotāju) Prasības pretendentam: iegūta augstākā pedagoģiskā..
Lasīt vairāk

6.klase apceļo "Daugavas lokus"

Maija rītā Krustpils pamatskolas 6.klase devās sen gaidītā kopīgā ekskursijā uz  “Daugavas lokiem”. Ceļš p..