Ieskandinam pavasari kopā ar biedrību "Spatkanne"

Šī gada 11. aprīlī Krustpils pamatskolas 4. klase kopā ar audzinātāju piedalījās Jēkabpils baltkrievu biedrības “Spatkanne” rīkotā ..

Krustpils pamatskolas skolēni piedalās Labo darbu festivālā

Aktualizējot labo darbu nozīmi sabiedrībā, Jelgavā 9. maijā norisinājies “Labo darbu festivāls”, kurā piedalījās arī Krustpils pamatskolas..

Smieklu diena Krustpils pamatskolā

Šī gada 20. aprīlī Krustpils pamatskolā norisinājās skolēnu un skolotāju iecienīts pasākums ‘’Smieklu diena’’. Pasākuma..

Zinātkāres diena skolā, kopā ar zinātkāres centru ZINOO

Lai skolēnu ikdienu padarītu mazliet neparastāku, kā arī dotu iespēju iepazīt astronoma, ģeologa, inženiera un elektriķa profesijas, Sūnu pamatskolā m..

Skolēni iepazīst tipogrāfijas darbu

Aprīļa sākumā Krustpils pamatskolas žurnālistikas pulciņa dalībnieki, lai noskaidrotu, kā tiek izdoti laikraksti, devās ekskursijā uz Jēkabpils tipogr..

Zaļā Ceturtdiena Krustpils pamatskolā

Zaļā Ceturtdiena katrā iestādē “ienāk” citādāk. Krustpils pamatskolā šie svētki tika sagaidīti ievērojot gan latviešu t..