3. klases mācību ekskursija

Mūsu mazā mācību ekskursija  sākās ar  instrukciju par drošību. Šogad jo īpaši aktuāla ir  dro&scaron..

Peldēt droši!

Maijā, Latvijas peldēšanas federācija un biedrība “Peldēt droši”,  aicināja skolu  reģist..

Nākamo pirmklasnieku vecākiem

Vecāki tiek aicināti reģistrēt savus bērnus 1.klasē 2021./2022.mācību gadam Krustpils pamatskolā (Madonas iela 48, Jēkabpils) 1.klases audzinātāja D.L..

Noderīga informācija attālināta mācību procesa laikā

Skolēnu darba organizācijas noteikumi attālinātajā mācību procesā.(Nr. I-20 no 26.10.20.) I Skolēna pienākumi, darba organizācija 1. Atrodi mājās viet..

Pirmā semestra noslēgums Krustpils pamatskolā

2020. gada Ziemassvētki skolā ir ienesuši jaunas to  sagaidīšanas tradīcijas. 1.- 4. klašu skolēni Ziema..

4.klase paši rada sev svētku sajūtu.

4.klasei bija palaimējies, jo viņi varēja mācīties klātienē, sajust Ziemassvētku tuvošanos. Tas bija satraucošais ga..