Sporta pēcpusdiena Krustpils pamatskolā

9.septembrī, pēc trešās mācību stundas, Krustpils pamatskolas skolēni pulcējās   skolas te..
Lasīt vairāk

Krustpils pamatskola aicina darbā speciālo pedagogu (speciālās izglītības skolotāju)

Krustpils pamatskola aicina darbā speciālo pedagogu (speciālās izglītības skolotāju) Prasības pretendentam: iegūta augstākā pedagoģiskā..
Lasīt vairāk

6.klase apceļo "Daugavas lokus"

Maija rītā Krustpils pamatskolas 6.klase devās sen gaidītā kopīgā ekskursijā uz  “Daugavas lokiem”. Ceļš p..

Sprādziens mūzikā.

Interesants piedzīvojums 5.-9.klašu skolēniem bija tiešsaistes koncertlekcija ''Sprādzi..

Glezniecība tradicionāli un netradicionāli

29.aprīlī Krustpils pamatskolas 1.-4.klašu skolēniem, projekta Skolas soma ietvaros, bija iespēja apmeklēt gleznotājas Aija..

Krustpils pamatskolas 7.a klase apmeklē Varakļānu novada muzeju

Noslēdzas pārbaudījumiem un izaicinājumiem bagātais mācību  laiks. Attālinātais mācību process  devis jaunas prasmes un ..