Ziemassvētku pasākums pirmsskolas izglītības iestādē

Ziemassvētki ir vieni no vis gaidītākajiem svētkiem šajā pusgadā tos gaida , ne tikai bērni bet arī skolotāji. Šogad mazie ‘’Rūķīši’’ no Variešu PII b..

Ārpusstundu pasākumu plāns 2022./2023.m.g. II semestrim

Ārpusstundu pasākumi ir nozīmīga skolas dzīves daļa, kura attīsta skolēnos uzstāšanās prasmi, radošumu. Ārpusstundu pasākumos ir atklājies ne viens vi..

Labdarības akcija "No sirds uz sirdi"

Āra ir ziema, bet visapkārt valda silta Ziemassvētku gaisotne. Vēl jo vairāk šo silto atmosfēru radām mēs paši ar savu piedalīšanos labdarības akcijā...

Ziemassvētku laiks - labo domu un labo darbu laiks.

Ziemassvētki ir došanas un piedošanas laiks, tas ir pateicības laiks. 2.a klases skolēni nolēma pateikties saviem vecākiem par viņu neizmērojamo atbal..

Novada skolu sacensības tautas bumbā.

7.decembrī tikai aizvadītas novada skolu sacensības tautas bumbā. Piedalījās meitenes un zēni, kas dzimuši 2011.gadā un jaunāki. Katra aizvadītā spēle..

9.a klases mācību ekskursija uz Koknesi

3.11.2022. 9.a klase devās mācību ekskursijā uz Koknesi. Skolēni apmeklēja Kokneses tūrisma informācijas centru, uzzināja par Kokneses vēsturi, apskat..