Olimpiskās dienas ietvaros Krustpils pamatskolas skolēni dodas pārgājienā “Pretī zelta rudenim.”

Šī gada 16. septembrī visi Krustpils pamatskolas skolēni devās rudens pārgājienā, lai pēc vasaras atkal ciešāk sadra..

Piedalāmies Eiropas sporta nedēļas aktivitātēs

Piektdien, 25.septembrī, Eiropas sporta nedēļas ietvaros,  Jēkabpils sporta centrs piedāvāja klašu kolektīv..

Dzejas dienas 2020

Klāt septembris ar visām Latvijas rudens krāsām un pretī nākošo rudeni… Rudens aicina mūs apstāties un ieraudzīt, sadzirdēt..

Nacionālās Skaļās lasīšanas reģionālais fināls.

Trešo gadu pēc kārtas Krustpils pamatskolas bibliotekāre Sanita Stiebriņa organizē skolas mēroga Skaļās lasīšanas konkursu, kur žū..

Meža ekspedīcija uz Rēzeknes novada Taudejāņu mežu.

Dzestrā septembra rītā Krustpils pamatskolas 6. klase devās MEŽA EKSPEDĪCIJĀ uz Rēzeknes novadu Taudejāņu mežu.      Ekspedīcijas ..

Olimpiskā diena 2020 Krustpils pamatskolā

Tradicionāli septembra sākumā visā Latvijā norisinās “Olimpiskā diena”. Tā kā Covid-19 ir ieviesis savas ko..