Rudens ziedi skolotājiem

Nedēļā pirms skolotāju dienas pasākuma Krustpils pamatskolas skolēni tika aicināti veidot rudens ziedu kompozīcij..
Lasīt vairāk

Pašvadītas mācīšanās ceļvedis skolēniem un vecākiem.

Pašvadīta mācīšanās jeb spēja mērķtecīgi pašam mācītes ir viena no pamatprasmēm, lai bez citu uzra..
Lasīt vairāk

Iepazīšanās ar jauno Jēkabpils sporta halli.

15. oktobrī Jēkabpilī svinīgi tika atklāta sen gaidītā jaunā sporta halle. Bet jau 16. oktobrī ar tās krāšņumu un piedāvāt..
Lasīt vairāk

Krustpils pamatskolas skolēni piedalās Labo darbu nedēļas aktivitātēs no 5.-11.oktobrim

Ikviens no mums ikdienā tiek aicināts veikt labus darbus. Tā mēs kopīgi varam veidot saprotošu, atbalstošu vidi, sa..
Lasīt vairāk

Vecākiem par izmaiņām mācību saturā un pieejā.

Izglītība mainās līdzi laikam – informācijas pieejamība un pārbagātība pieprasa jaunu pieeju un saturiskus papildināju..

Svētki skolotājiem

Tradicionāli oktobrī tiek svinēta Skolotāju diena. Krustpils pamatskolā to šajā gadā svinējām 2.oktobrī. 9.klases šo..