Ieteikumi bērnu drošībai vasarā

Pieaugušais vienmēr blakus Par bērnu drošību, pirmkārt, ir atbildīgi viņu vecāki, tāpēc vecākiem noteikti bērniem jāizstāsta svarīgākie drošības notei..

Ārpusstundu pasākumu plāns 2023./2024.m.g. II semestrim

Ārpusstundu pasākumi ir nozīmīga skolas dzīves daļa, kura attīsta skolēnos uzstāšanās prasmi, radošumu. Ārpusstundu pasākumos ir atklājies ne viens vi..

Noderīga informācija attālināta mācību procesa laikā

Skolēnu darba organizācijas noteikumi attālinātajā mācību procesā.(Nr. I-20 no 26.10.20.) I Skolēna pienākumi, darba organizācija 1. Atrodi mājās viet..

Pašvadītas mācīšanās ceļvedis skolēniem un vecākiem.

Pašvadīta mācīšanās jeb spēja mērķtecīgi pašam mācītes ir viena no pamatprasmēm, lai bez citu uzra..

Krustpils pamatskolas Skolēnu pašpārvalde

Krustpils pamatskolas Skolēnu pašparvaldes mērķis ir panākt izglītojamo un skolas administrācijas interešu saskaņošanu un izglītojamo aktīvu iesaistīš..