Ceļojumu stāsti- Mazās suņu meitenes ceļojums

Laikā, kad nav iespējami tāli ceļojumi, Krustpils pamatskolas 5. klases skolēni rakstīja stāstus par ceļojumiem. Īpaši izceļams i..

Pavasaris man apkārt

Pavasaris – visbrīnumainākais gadalaiks. Pilns ar dzīvību, plaukšanu, pārmaiņām. Vienlaikus šogad pavasaris ir..

Trešās klases skolēni raksta veltījuma dzejoļus

Vārdu “paldies” ikviens no mums lieto bieži. Šo vārdu mēs sakām, domājot par ikdienišķām lietām, kad pat..

Kā Krustpils pamatskolas skolēni jūtas attālināto mācību laikā?

Līdz ar pavasara brīvlaika iestāšanos Latvijā tika izsludināta ārkārtas situācija vīrusa “Covid-19” izplatī&sca..

Krustpils pamatskola mācās attālināti.

Apvienojot sporta, literatūras un vizuālās mākslas stundas 5. klases skolniece Rūta Voičonoka ir iepazinusi Dabas parka Laukezers burvību, re, ko meit..

Svarīga informācija.

Zēmāk norādītajā saitē var iepazīties ar ierobežojumiem Krustpils novadā un saziņas iespējām ar Krustpils pamatskolu, sakarā ar izsludināto  ārkā..