Noderīga informācija attālināta mācību procesa laikā

Skolēnu darba organizācijas noteikumi attālinātajā mācību procesā.(Nr. I-20 no 26.10.20.) I Skolēna pienākumi, darba organizācija 1. Atrodi mājās viet..

Pirmā semestra noslēgums Krustpils pamatskolā

2020. gada Ziemassvētki skolā ir ienesuši jaunas to  sagaidīšanas tradīcijas. 1.- 4. klašu skolēni Ziema..

4.klase paši rada sev svētku sajūtu.

4.klasei bija palaimējies, jo viņi varēja mācīties klātienē, sajust Ziemassvētku tuvošanos. Tas bija satraucošais ga..

3. klase Ziemassvētku gaidās

Kā jau ikvienos svētkos, skaistākais  ir to gaidīšanas laiks un gatavošanās tiem. Tāpat ir ar gada mīļākajiem svētkiem..

Kino visiem un visur Latvijā. Arī Krustpils pamatskolā.

Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros Krustpils pamatskolas skolēniem bija iespēja mācību stundās un ārpusstund..

Krustpils pamatskolas skolēni iepazīst mūzikas un dejas pasauli koncertlekcijās

Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma ” ietvaros Krustpils pamatskolas skolēniem bija iespēja baudīt divas tiešrai..