Mācību procesa organizācijas un uzturēšanās kārtība Krustpils pamatskolā, ievērojot prasības Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

24.08.2020.   Mācību procesa organizācijas un uzturēšanās kārtība Krustpils pamatskolā, ievērojot prasības Covid-19 infekcijas izpl..
Lasīt vairāk

Krustpils pamatskolas skolnieks gūst atzinību konkursā “Zem Raiņa dzejas lietussarga”

Šī gada aprīlī Krustpils pamatskolas 5. klases skolnieks Daniels Bērziņš piedalījās Raiņa muzeja “Jasmuiža&rdq..
Lasīt vairāk

Krustpils pamatskolas žurnālisti iesaka: grāmatas, kuras ir vērts izlasīt

Luize Begšeiva “Zelta putekļi”        Pavisam nesen izlasīju Luīzes Begšeivas romānu „Ze..
Lasīt vairāk

Kā mainīsies skolas dzīve pēc pandēmijas.

Ja pirms trīs mēnešiem kāds man teiktu, ka visu aprīli un maiju neviens bērns visā valstī un gandrīz visā pasaulē neap..

4. klases skolēni mācās attālināti

Šī gada pavasarī, mācībām notiekot attālināti, Krustpils pamatskolas 4. klases skolēni tomēr rosīgi pievērsās dažādiem..

Krustpils pamatskolas 9. klases skolēnu pārdomas par Covid-19