Iepazīšanās ar jauno Jēkabpils sporta halli.

19.Oktobris, 2020 Guna Pusbarniece Komentāri

15. oktobrī Jēkabpilī svinīgi tika atklāta sen gaidītā jaunā sporta halle. Bet jau 16. oktobrī ar tās krāšņumu un piedāvātām sporta aktivitātēm bija iespējams iepazīties visiem apmeklētājiem, ierodoties hallē, piedaloties nelielā ekskursijā.

Arī Krustpils pamatskolas 8. klases skolēni izmantoja šo iespēju un izstaigāja halles ēku ģida un “Lūsijas” pavadībā. Skolēni uzzinājām, ka vairāk nekā 2000 m2 lielajā, universālajā sporta zālē ir iespējams trenēties basketbolā un volejbolā, kā arī aizvadīt spēles un rīkot dažādas sacensības, līdz pat 1100 līdzjutēju klātbūtnē (diemžēl šī brīža apstākļos tikai 200 skatītājiem). Varēja apskatīt sportistiem domātās mūsdienīgi aprīkotās ģērbtuves un fizioterapijas kabinetu. Skolēni apskatīja arī ledus laukumu ar 300 skatītāju vietām, kas piemērots hokejam, kērlingam un slidošanai. Bija iespēja arī aplūkot ledus tīrāmo mašīnu un uzzināt par to, kur paliek savāktais sniegs pēc tīrīšanas. Savukārt halles otrajā stāvā atrodas plašākam sabiedrības lokam paredzētās zāles, kā piemēram- trenažieru, aerobikas, horeogrāfijas un konferenču zāle, kā arī kafejnīca.

Ekskursijas beigās visiem gribētājiem bija iespēja nofotografēties kopā ar “Lūsiju”, ko skolēni labprāt arī izmantoja. Pēc ekskursijas daudzi skolēni gāja mājās ar domu – atgriezties šeit uz kādu treniņu vai arī līdzjutēju lomā.

Iespaidos par ekskursiju dalījās 8.klases audzinātāja Velta Bojāre