Zīmējumu konkurss “Es un mana dzimtā puse”

Zīmējumu konkurss “Es un mana dzimtā puse”

Zīmējumu konkurss “Es un mana dzimtā puse”

19.Maijs, 2024 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

       Mēs paši veidojam sev vidi apkārt. 15.aprīlī Krustpils pamatskolas 1.b – 4.b klases skolēni piedalījās zīmējumu konkursā “Es un mana dzimtā puse.” Skolēniem bija iespēja izpausties radoši un attēlot vizuāli, ko viņiem nozīmē dzimtā puse. Bērnu iztēlei nav robežu, tāpēc skolēni zīmēja, līmēja un veidoja kolāžas.

       Patiess prieks, ka skolēni par savu dzimto pusi sauc ne tikai savas mājas vai pagalmu, bet arī savu novadu un Latviju. Konkursa noslēguma posmā, mākslinieki izveidoja izstādi ar saviem mākslas darbiem un kompetenta žūrija (1.b – 4.b klases skolēni), balsoja par labāko darbu katrā klašu grupā. Konkursa noslēguma dienā, 19. aprīlī, notika mākslinieku apbalvošana.

      “Tikai tā ir īsta māksla, kas dziļi sakņojas savā tautā, savas dzimtās dabas skaistumā.” (Vasņecovs)

Skolotāja S.Medne