Ziemassvētku pasākums pirmsskolas izglītības iestādē

Ziemassvētku pasākums pirmsskolas izglītības iestādē

Ziemassvētku pasākums pirmsskolas izglītības iestādē

24.Janvāris, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Ziemassvētki ir vieni no vis gaidītākajiem svētkiem šajā pusgadā tos gaida , ne tikai bērni bet arī skolotāji.

     Šogad mazie ‘’Rūķīši’’ no  Variešu PII bija sarūpējuši sirsnīgu, teatrālu pasākumu, kas notika 21. decembrī

16.00  Variešu PII mazajā skolas zālītē. Mazie mākslinieki priecēja auditoriju ar skaistiem dziesmu kamoliņiem, un sirsnīgu teātri par ‘’PIPARKŪKU KRAUKŠĶI’’. Netrūka arī deju un rotaļu.

     Ziemassvētku pasākumā ieradās ne tikai mammas un tēti, omēs un opji ieradās arī mīļais salavecis no paša Ziemeļpola. Salavecītis, kopā ar bērniem devās rotaļās, priecājās un smējās. Sēdās pie Ziemassvētku eglītes un klausījās dzejolīšos, ko maziņie un lielie bija iemācījušies skoliņā.

      Pavadot vecīti uz Ziemeļpolu un sakot vecītim uzredzēšanos noslēdzām svinīgo pasākumu. Ar lielām konfekšu tūtām, ko sarūpēja Jēkabpils pašvaldība mazās ‘’PODZIŅAS’’ un ‘’PŪCĪTES’’ devās mājās gatavoties klusajam vakaram.

L.Dzene