Žetonu vakars - tradīcija Krustpils pamatskolā

Žetonu vakars - tradīcija Krustpils pamatskolā

Žetonu vakars - tradīcija Krustpils pamatskolā

9.Aprīlis, 2018 Jaunumi Komentāri

      23.marts Krustpils pamatskolas 9.klasei bija gaidīta un ļoti īpaša diena. Skolas žetona saņemšanas svētki. Uz pasākumu zālē pulcējās  9.klases skolēnu vecāki un vecvecāki, skolas darbinieki , absolventi un vecāko klašu skolēni, kā arī draugi.

     Kā tradicionāli ierasts, 9.klase  bija iestudējusi izrādi.  Ieskanējās pirmie mūzikas akordi, un ar neparastu deju sākās  izrāde- situāciju komēdija “Divu kungu kalps”, kas tika veidota pēc K.Goldoni un R.Bīna darba motīviem. Skatītāji varēja  gan pasmieties par dažādām sadzīves situācijām, gan priecāties par jaunajiem  aktieriem Mihailu Pranoviču, Agniju  Krilovu, Robertu Krūmiņu, Elīnu Elksnīti,  Arni Broku, Armandu Petkunu, Lauru Maziņu, Alenu Matesoviču, Artūru Bisnieku, Alenu Girļanu, Maksimu Demkovu, Emīlu Pabērzu, Diānu Ostrovjonoku, Lauru Jodeli. 9.klases skolēni  pārsteidza. Bija vērts nākt uz mēģinājumiem brīvdienās un palikt uz tiem pēc mācību stundām, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, lai Žetonvakarā iepriecinātu skatītājus, galvenokārt mīļos vecākus. Gatavojoties izrādei, skolēnus iedvesmoja vairāki pozitīvi, talantīgi cilvēki. Visvairāk savu zināšanu izrādes tapšanā skolēniem dāsni dāvāja aktīvā skolotāja Inna Kokmane, šoreiz režisore.

     Pasākuma  svinīgajā daļā, stāstot par saviem spilgtākajiem notikumiem un piedzīvojumiem pamatskolas piecos gados, tika rādīta prezentācija ar fotogrāfijām, ko skolēni bija sagatavojuši kopā ar klases audzinātāju. Tik ātri aizritējis laiks! Mazie piektklasnieki  it kā nemanot tapuši par brīnišķīgiem jauniešiem, kas pavisam drīz  kļūs par skolas absolventiem.

     Pirms žetonu izsniegšanas  direktore V.Stiebriņa uzrunāja klātesošos, izteica prieku par izrādi un klases ieguldīto darbu tās tapšanā, novēlēja nopietni mācīties, gatavoties eksāmeniem un veiksmīgi tos nokārtot. 9.klases skolēni saņēma glītus žetonus, uz kuriem redzama kāda no latvju rakstu zīmēm  atbilstoši dzimšanas dienai un uzraksts, kas apliecinās, ka šie skolēni  ir absolventi skolas 150. jubilejas gadā.

                                                                                                                      D.Miezīte, 9.klases audzinātāja