Zemgales-Latgales mazpulku projektu forums

Zemgales-Latgales mazpulku projektu forums

Zemgales-Latgales mazpulku projektu forums

22.Oktobris, 2019 Guna Pusbarniece Jaunumi

   19. oktobrī, skaistajā rudens dienā, kad koku lapas vēl nav nobirušas, bet rotājušās daudzveidīgos toņos, mēs – Krustpils 60. mazpulka pārstāvji – dodamies uz Zemgales-Latgales rudens forumu, kas šogad notiek Biržu pamatskolā.

   Diena sākas ar mazpulcēnu lauku labumu tirdziņu pie veikala "Sedumi", kur notiek arī ekskursija pa uzņēmumu un katram mazpulcēnam tiek uzdāvināts skaists krizantēmu podiņš.

   Visu vasaru mazpulcēni ir čakli strādājuši un veidojuši projektus. Darbiņu pabeigšanā pacietības nedaudz pietrūka Elīnai Dorošai, Aigai Apinītei un Liliānai Bērtiņai, kas ieguva 3. pakāpes sertifikātus. Forumā darbus aizstāvēja Daniels Bērziņš un Anete Bisniece, kuri saņēma 1. pakāpes sertifikātus. Paldies par darbiņu!

   Foruma dalībnieki piedalījās arī radošajās darbnīcās un guva ieskatu un idejas savam turpmākajam darbam. Mazpulcēni tika pie skaistām dāvanām un  90. mazpulku dzimšanas dienas garšīgās tortes.

   Diena bija noderīgi un skaisti pavadīta. Noguruši, bet pozitīvā noskaņojumā vakarā atgriezāmies mājās.

Skolotāja Ina Leikuča