Zelta rudens pārgājiens gar Daugavu

Zelta rudens pārgājiens gar Daugavu

Zelta rudens pārgājiens gar Daugavu

1.Novembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Vēsajā oktobra piektdienas rītā 3.klase devās pārgājienā, vērot dabas pārvērtības pilsētā un Daugavas krastos.

 No skolas izgājām plkst.9.00, lai 11.00 nokļūtu Jēkabpils Tautas namā un piedalītos radošās apvienības “Pasaku nams” 15. dzimšanas dienas svinībās. Ceļā atpazinām kokus, kas aug gar ceļa malām, kā arī vērojām putnus un pilsētu rudens ietērpā. Pārrunājām, ko katrs atceras par  Krustpils pilī dzirdētajiem nostāstiem.

Lielākais piedzīvojums dažam bija gājiens pāri Daugavas tiltam, jo daži ar kājām šķērsoja tiltu pirmo reizi. Nokāpjot lejā pa kāpnēm izlasījām Daugavas krastā izvietoto informāciju par tilta vēsturi. Tālāk sekoja uzdevums veiklākajiem gājējiem -izlasīt nākošo informatīvo stendu un pastāstīt citiem par izlasīto. Tā pa Daugavas dambi nokļuvām līdz Mūzikas skolas ēkai, kuru apmeklē 3. klases skolnieces.

Tuvojās plkst.11. 00 un steidzīgā solī devāmies uz Tautas nama pusi, lai nosvērtos, nofotografētos pie pilsētas simbola-lūša.

Drīz vien sākās ballīte. Dzimšanas dienas ballītē neiztika bez tortes, viesiem -multfilmu varoņiem. Pirmais viesis, kas ieradās uz ballīti bija Karlsons. Neiztika arī bez Sūkļa Boba, Smurfiem, Simpsoniem, Dinozauriņa, Trollīšiem,  Mikipelēm, kuri iesaistīja  bērnus jautrās dejās. Ballītes beigās bērnus pārsteidza krāsains svētku salūts.

Neskatoties uz nogurumu,  nolēmām atpakaļceļu mērot arī ar kājām. Lai arī nedaudz lēnākā solī, bet veiksmīgi atgriezāmies skolā. Jauki, veselīgi un jautri pavadīta diena!

Skolotāja Daina Lapiņa