Svinam Krustpils pamatskolas 153. dzimšanas dienu

Svinam Krustpils pamatskolas 153. dzimšanas dienu

Svinam Krustpils pamatskolas 153. dzimšanas dienu

9.Novembris, 2021 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

      5. novembrī, skolā bija svinīgs svētku noskaņojums, to radīja 1., 2., 3. klases audzinātājas un skolēni, kas  bija visu nedēļu gatavojušies un svinēja skolas 153. dzimšanas dienu.

       1.klases kolektīvs grieza, līmēja un rotāja savu telpu latviskās krāsās, iepazina skolas simboliku, kā arī sagatavoja skolai muzikālu sveicienu. 1.klases skolēni dāvināja skolas darbiniekiem un administrācijai latvisku turziņu, piepildītu ar Latvijas garšu- dzērvenēm un āboliem, vēlot stipru veselību un enerģiju.

     Par sveicienu savai skolai, direktorei un cits citam bija parūpējusies arī 2.klase. Svētku nedēļā, klausoties skolotājas Dainas stāstus un apskatot foto, skolēni  iepazina skolas vēsturi.

     3. klases skolēni klāja svētku galdu, ar interesi klausījās audzinātājas Inas sagatavoto informāciju par senākiem notikumiem skolas dzīvē, spēlēja dažādas spēles un, protams, bija sagatavojuši apsveikumu skolai.

      Tā kā 4.-9. klases skolēni mācījās attālināti, ar skolas dzimšanas dienu saistītas sarunas notika tiešsaistē. Skolēni skatījās video sveicienu, ieklausījās direktores un 9.klases skolnieces Megijas pārdomās par skolu, mācīšanos un atbildību.

      5.klase ar audzinātāju Zaļinu tiešsaistē dziedāja skolas himnu. 8.b klases skolēni attālināti piedalījās spēlē, tādējādi atklājot savas zināšanas par skolas vēsturi un uzzinot interesantus faktus par notikumiem un personībām.

    Var sacīt, ka skolas 153.dzimšanas dienas nedēļā katrs klases kolektīvs domāja, darbojās, svinēja, lepojās ar savu skolu.

    Kāda ir skola?  Dažāda. 1.klases skolēni un audzinātāja Inese raksturo- saulaina, atraktīva, sportiska, mīļa, gaiša, muzikāla, kompetenta, teatrāla, saulaina, silta, piepildīta ar zinošiem pedagogiem, tehnoloģijām, pulciņiem.

Skolotāja D.Miezīte