Svētki skolotājiem

Svētki skolotājiem

Svētki skolotājiem

9.Oktobris, 2020 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Tradicionāli oktobrī tiek svinēta Skolotāju diena. Krustpils pamatskolā to šajā gadā svinējām 2.oktobrī. 9.klases šo dienu gaidīja ar nepacietību un satraukumu. Tā bija iespēja klātienē iepazīt skolotāja darbu, pārliecināties par savu prasmi uzstāties publikas priekšā.

     Devītklasnieki no rīta pie ieejas skolā, skanot romantiskai mūzikai, sagaidīja skolotājus, vēlēja skaistu šo dienu un dāvināja saldumus. Pēc tam visi pulcējāmies, lai sveiktu kopīgi skolotājus. Uzrunu skolas kolektīvam teica skolotāju dienas direktore-9.klases skolniece, Līva Ieviņa. Viņa aicināja skolēnus, pateikties vārdos par skolotāju ieguldījumu nākotnes labā, jo tieši izrunāts vārds spēj iemiesot patiesumu un atklāt to valodu, kurā runā tūkstošiem siržu.

     Pirms Skolotāju dienas, klases izteica savas domas kāpēc katrs skolotājs būtu fanošanas vērts. Un šajā svētku pasākumā to uzzināja arī skolotāji. Tas sagādāja patīkamas emocijas un dažus arī dzirdētais patīkami pārsteidza.

     9.klase bija sacerējusi pasaku par Neparastu dienu skolā, kurā skolotāju atbildes un domas izskanēja kā populāru dziesmu fragmenti. Skolotāji un skolotāji dziedāja dziesmām līdzi un atraktīvākie pat uzdejoja. Kā jau visās pasakās viss beidzās labi.

     Protams kā katros svētkos bija padomāts arī par dāvanām. Katram skolotājam tika dāvināts viņa horoskopa zīmei atbilstošs Skolotāju horoskops un personalizēts lineāls, lai visus rezultātus var precīzi izmērīt.

     Skolotāji pēc tam devās uz robotikas stundu, kuru vadīja 9.klases skolēni Raivis un Rinalds. Skolotāji iepazina Ozobotu un aizrautīgi zīmēja viņam pārvietošanās trasi. Izmēģināja kā ir vadīt robotiņu un piedalīties robotu cīņās. Vairākums skolotāju šādā nodarbībā piedalījās pirmo reizi. Skolotāji bija ļoti azartiski.

     Dienas noslēgumā, devītklasnieki dalījās par piedzīvoto, iejūtoties skolotāju lomā. Visi atzina, ka diena bija izdevusies, būt par skolotājiem ir paticis. Daži izteica viedokli, ka vēlētos apgūt skolotāja profesiju, jo darbs ar bērniem ir sagādājis prieku.