Sveicam svētkos

Sveicam svētkos

Sveicam svētkos

22.Decembris, 2017 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

“ Noliksim bēdu zem egles zariem.
Aizdegsim sveces, lai mieru sirds rod.

Lūgsim no egles sev zaļo spēku,
Paņemsim spēku, ko svētvakars dod!“

/Vēsma Kokle-Līviņa/

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam mēs apjautājām skolēnu un skolotājus , lai noskaidrotu ko šajā svētku laikā un nākamajam gadam viņi novēl. 

      „Vēlu ikvienam no mums padomāt par to, ko šogad esam paveikuši, kas ir palicis neizdarīts un ko varbūt vajadzēja darīt savādāk,” vēlēja skolotāja Justīne Iie. “Ir svarīgi uz mirkli apstāties un saprast, kas ir tas, ko mēs vēlamies sagaidīt no jaunā gada, lai nākamajā gadu mijā ar prieku uz to atskatītos. Novēlu siltus un gaišus svētkus visiem!”

      Savu novēlējumu teica arī 8.a klases skolniece Evelīna Garkalne: „ Skolēniem un skolotājiem es novēlu pavadīt jauno gadu apņēmības pilnus, novēlu sasniegt iecerēto, nepadoties, ja sanācis saskarties ar grūtībām, viss vienmēr ir iespējams. Kā arī nebaidīties pamēģināt, nekad neuzzinās kādu iespēju palaidis garām.”

      „Mums visiem, lai zaļās egles sīkstums cerībām un sirdīs miers, ko Ziemassvētki dod!” vēlēja skolotāja Sanita Stiebriņa. Savukārt 8.b klases skolnieks Maksims Kavinskis sacīja: „ Novēlu visām skolotājām mūsu skolā palikt tikpat laipnām 2018. gadā, bet skolēniem novēlu labākas sekmes nākamajā gadā.”

Aivis Šatalovs, 8. b klases skolnieks