Svecītes un apsveikumi Latvijas 101.dzimšanas dienā

Svecītes un apsveikumi Latvijas 101.dzimšanas dienā

Svecītes un apsveikumi Latvijas 101.dzimšanas dienā

3.Decembris, 2019 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Piektdien, 15.novembrī, Krustpils pamatskola svinēja Latvijas 101. dzimšanas dienu. Sakarā ar to skolā tika organizēta akcija “Svecītes Latvijai” un rīta sarunās, pirmajā un otrajā stundā visu klašu skolēni iededza pašu sagādātās svecītes un izgaismoja Latvijas kontūru. Tas notika skolas 1. stāvā.

     Kontūru iepriekšējā dienā bija veidojusi devītā klase ar nelielu vēstures skolotāja palīdzību. Vēlāk vietas, kurās nebija domāts likt svecītes, 7. b klases skolnieces Sabina un Sintija, kā arī skolotāja Sintija un 4. klases skolnieks Artūrs salīmēja sarkanas krāsas papīrīšus. Savukārt piektdien katrai klasei bija dots laiks, lai noliktu svecītes. Kad svecītes tika sadegtas, tad katrai klasei tika uzdoti 1 - 2 jautājumi par Latviju. Visbeidzot katra klase fotografējās ar akcijas 7. b klases skolniecēm Sintiju un Sabinu.

     Izgaismojot Latvijas kontūru, katram bija iespēja domāt gan par gaismu, gan par siltumu un to, ka tieši kopā ar klasi paveiktie darbi sniedz lielu gandarījumu.  

Sintija Dundure, 7.b klases skolniece.