Sporta stundas ledus hallē

Sporta stundas ledus hallē

Sporta stundas ledus hallē

14.Marts, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

      Pamatojoties uz 24. februāra Jēkabpils novada pašvaldības lēmumu, no 2022. gada 1.marta katrai Jēkabpils novada skolai ir iespēja līdz divām stundām nedēļā  bez maksas izmantot Jēkabpils sporta halles ledus laukumu slidošanas nodarbībām.

    Šo lielisko iespēju izmanto Krustpils pamatskolas skolēni sporta stundu laikā. Vairākas klases jau ir paspējušas slidot,  vairākām vēl jāpagaida. Slidošanas  stundās ikvienam  skolēnam īpaši jādomā par drošības noteikumu ievērošanu, lai negūtu traumu pats un neapdraudētu citus. Slidojot  tiek pilnveidotas līdzsvara noturēšanas prasmes un citas iemaņas. Lieliski, ka  tiek dažādots mācību process un ir iespēja izmēģināt ko jaunu, īpaši mazāko klašu skolēniem.  Nodarbības  sporta halles ledus laukumā patīk, visi skolēni aktīvi darbojas un gaida nākamo slidošanas stundu.

                                                          Sporta skolotāja A.Ķiploka