Sniega diena Krustpils pamatskolā

Sniega diena Krustpils pamatskolā

Sniega diena Krustpils pamatskolā

22.Janvāris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Jau vairākus gadu pēc kārtas Krustpils pamatskolā norisinās Sniega diena, kurā notiek dažādas jaunas aktivitātes vai konkursi, kuri katru gadu ir savādāki. Ja ir sniegs, visi skolēni dodas laukā un aktīvi darbojas, pikojas. Savukārt, ja sniega nav, tad visi paliek iekšā - skolā un  piedalās dažādas aktivitātēs.

Šogad Sniega diena Krustpils pamatskolā norisinājās 13. janvārī. Sniega ārā nebija, tāpēc skolēni palika un darbojās iekšā. Skolēniem notika pirmās divas mācību stundas, un tikai pēc tām sākās pasākums. Šogad skolotājas bija sagatavojušas četras aktivitātes, kurās piedalījās visu klašu skolēni. Pirmā saucās “Sniegavīrs”. Šajā aktivitātē katrai klasei bija jāuztaisa savs sniegavīrs no pašsagādātajiem materiāliem. Sniegavīriem bija jābūt lieliem, skaistiem un interesantiem, jo pēc tam tie tika izvietoti skolas otrā stāva vestibilā. Materiāli, no kuriem sniegavīri tika izveidoti, bija ļoti dažādi – gan no tukšām piena pakām, gan kartona kastēm, gan avīzēm, gan papīra.

 Otrā aktivitāte saucās “Pirmā palīdzība”. Šeit, noskatoties video, skolēni papildināja un ieguva jaunas zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu dažādās dzīves situācijās. Tāpat vienā no aktivitātēm, kas saucās “Muzikālais”, skolēni spēlēja dažādas spēlēs. Katras spēles galvenais uzdevums bija nostiprināt spēju sadarboties komandā.

Ceturtais un pēdējais uzdevums - “Stafetes,” kuras notika skolas sporta zālē. Šeit skolēni dalījās komandās un izskrēja stafetes, kas vairāk vai mazāk bija saistīti ar sniegu.

 Katru gadu Sniega dienas atzīmēšana ir īpaši interesanta, jo katru reizi ir kaut kādas jaunas aktivitātes un konkursi, dažādas spēles un uzdevumi. Sniega diena satuvina skolēnus, jo vienmēr visiem ir jāsadarbojas. Gaidām ar nepacietību nākošo gadu ar biezu sniega kārtu!

Sjuzanna Sileviča 8.a klases skolniece