Smieklu diena Krustpils pamatskolā

Smieklu diena Krustpils pamatskolā

Smieklu diena Krustpils pamatskolā

24.Aprīlis, 2018 Justīne Iie Jaunumi

Šī gada 20. aprīlī Krustpils pamatskolā norisinājās skolēnu un skolotāju iecienīts pasākums ‘’Smieklu diena’’.

Pasākuma mērķis ir uzlabot garastāvokli gan skolotājiem, gan skolēniem, gan skolas tehniskajiem darbiniekiem. Jau 13. aprīlī skolotāja Inga Ieviņa katrai klasei piedāvāja izlozēt vienu lapiņu ar tēmu, par kuru bija jāatrod sešas anekdotes un jāizdomā, kā ar klasi tās atveidot. Tēmas bija ne vien par skolu, bet arī par Jānīti, policistiem, ārstiem un vēl daudz ko citu. Katra klase cītīgi meklēja anekdotes un domāja, kā tās interesanti atveidot.

 ,,Mūsu klase izlozēja anekdotes par blondīnēm. Gatavojoties joku stundai, sapratām, ka anekdošu par blondīnēm ir ļoti daudz, un tās ir ļoti dažādas. Grūtākais bija izvēlēties tās labākās, kuras raisīs smieklus skolēniem un skolotājiem. Manuprāt, daži no skolēniem līdz galam neizprot visus jokus un neprot smieties, tāpēc dažiem anekdotes likās neinteresantas.’’ stāsta 6.a klases skolniece Līva Ieviņa.

Klāt bija pienākusi piektdiena jeb 20. aprīlis, dienas gaitā skolas gaiteņos jau varēja dzirdēt bērnu sarunas par jokiem un viņu izlozētajām tēmām. Pasākums norisinājās dienas beigās, un uz to devās gandrīz visu klašu skolēni. Smieklu dienas pasākumu atklāja I. Ieviņa, stāstot, ka dažreiz ikkatrs mēdz būt skumīgs, nomākts, tāpēc tas ir jāmaina un jājoko.

 ‘Šo pasākumu apmeklēju kopā ar klasi. Bija interesanti apskatīt katras klases veikumu. Patika, ka pasākuma vadītāja, skolotāja I. Ieviņa. Viņa iesaistīja mūs visus interesantās aktivitātēs, piemēram, uzdodot dažādus āķīgus jautājumus un piedāvājot mums kopīgi izkustēties. Pasākums bija diezgan interesants, varētu arī nākamgad atkārtot, taču gribētos, lai piedalās visas skolas klases’’, skaidroja 7.a klases skolniece Evelīna Seidere.

Pasākumu noslēdzot katrai klasei, tika pasniegta pateicība par piedalīšanos pasākumā un neliela, toties garšīga vafeļkūka.

8.a klases skolniece Diāna Cakule