Skolēni apmeklē koncertzāli Gors

Skolēni apmeklē koncertzāli Gors

Skolēni apmeklē koncertzāli Gors

26.Maijs, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

       25. maijā 4.b un 5.b klase devās izglītojoši izklaidējošā ekskursijā uz Latgales vēstniecību, augstas kvalitātes akustisko koncertzāli Latvijā “Gors” Rēzeknē. Ekskursijas mērķis bija iepazīt kultūras un kinomākslas attīstību Latvijā. Nenoliedzami, “Gors” ir viena no Latvijas kultūras iespaidīgākajām celtnēm, kas pārdomāta līdz pēdējam sīkumam. 4.b un 5.b klasei bija iespēja iepazīties ne tikai ar ēkas neparastajām dizaina niansēm, bet arī apskatīt aizkulises, mākslinieku ģērbtuves un grimmētavu, kā arī uzzināt par neparastajām mākslinieku vēlmēm koncertu laikā.

       Klasēm bija iespēja ielūkoties mēģinājuma telpās un iejusties balerīnas lomā, izmēģinot deju soļus uz speciāli veidotās atsperīgās grīdas. Neizpalika arī iespēja iejusties mākslinieku lomā, uzkāpjot uz lielās skatuves un vienojoties kopīgā dziesmā.  

       Pēc izglītojošās ekskursijas gida vadībā, 4.b un 5.b klase devās uz kinozāli, lai baudītu jaunāko kinomākslas veikumu, ģimenes piedzīvojumu filmu – “Tuksneša brāļi pāri Sahārai”. Kino skatīšanās tika pavadīta gan ar smiekliem, gan asarām. Emocionālā filma aizkustināja ne tikai  meitenes, bet arī puišus.

       Skolēniem bija iespēja apskatīt neparasto ēku “Zemuls”, kura izceļas ar savu neparasto jumtu, kas skolēnos rosināja patiesi daudz jautājumu.

4.b klases audzinātāja K.Mincāne