Skolēni apgūst soļošanu

Skolēni apgūst soļošanu

Skolēni apgūst soļošanu

21.Novembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

 

     Šī gada 14.novembrī Krustpils pamatskolā norisinājās ierindas skate. Pasākums, kurā skolēniem ir iespēja būt patstāvīgiem, kurā skolēni apgūst prasmi izpildīt komandiera komandas un mācās būt disciplinētāki.

    Ierindas skate skolā notiek jau ne pirmo gadu, skolēni kopā ar sporta skolotāju Aivitu Ķiploku divas nedēļas pirms pasākuma gatavojas ar katru klasi. No katras klases ir viens skolēns, kurš ir komandieris savai klasei un, kurš dot noteiktas komandas, kuras klasei jāizpilda.

   Pirmie soļoja 4.-6. klases skolēni, pēc tam 7.-9. klases skolēni. Skolēnu soļošanu vērtēja žūrija.   Šogad pasākuma žūrijā bija - zemessargs Justīne Iie, sporta skolotāja Aivita Ķiploka, angļu valodas skolotāja Gundega Ozoliņa, mūzikas skolotāja Inna Kokmane, fitnesa vadītāja un logopēde Ilze Tomiņa-Stare, 9.klases skolēns Edmunds Ūdris un vēstures skolotājs Ēriks Spuriņš.  

   "Liels prieks ir par 8.b klases skolēniem, kuri neskatoties uz negaidīto pavērsienu soļojot, viņi nenobijās, bet aktīvi un braši turpināja izpildīt komandiera komandas. Protams, katrai komandai bija nelielas kļūdas, taču visi tāpat ir lieli malači un ikkatrs mācās no savām kļūdām.’’ atzīst žūrijas loceklis E. Ūdris.

   Pirmo vietu pēc žūrijas punktiem 4.-6. klašu grupā ieguva 4. klases kolektīvs un labākā komandiera titulu ieguva 5.klases skolniece Amanda Dūma. Savukārt 7.-9.klašu kolektīvā pirmo vietu ieguva 9.klase, taču labākā komandiera titulu ieguva 7.a klases skolniece Līva Ieviņa.

   “Soļojot ierindas skatē, man kā komandierei bija prieks par savu klasi! Sākoties ierindas skatei visi bija uztraukušies, taču tas netraucēja mums nosoļot. Bija prieks, ka visa klase ieklausījās manās komandās un tās precīzi izpildīja," stāsta L. Ieviņa. "Mūsu klašu grupā no komandieriem labākā biju es, par to ir liels prieks, jo es ko šādu darīju pirmo reizi, taču domāju, ka labākā es esmu, lielākoties pateicoties savai klasei.”

9. klases skolniece Diāna Cakule