Skatuves runas konkurss

Skatuves runas konkurss

Skatuves runas konkurss

7.Februāris, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Sveču mēnesī ne tikai sveces Ukrainas aizstāvjiem gatavojām… 3.februārī skolā norisinājās ikgadējais skatuves runas konkurss  1.-9.klasei, kopā piedaloties 23 skolēniem. Sagatavotos priekšnesumus vērtēja žūrija- bibliotekāre, skolotāja S.Stiebriņa, skolotāja I.Tomiņa-Stare, skolas lietvede, Spunģēnu Tautas nama amatierteātra “Savējie” dalībniece A.Ozoliņa.

     Skolas skatuves runas konkursā  piedalījās 1.klases skolniece Sofija Oļševska,

     2.- 3.klašu grupu pārstāvēja  Nikola Kareva, Andis Brandulis, Katrine Breda (2.a), Nika Astrahanceva (2.b)Ance Kaļva, Aleksandra Saulīte, Alīna Beļajeva, Annija Bekasova, Edijs Radziņš(3.a), Esmeralda Kate Rozīte un Katrīna Petrova (3.b)

     4.- 6. klašu grupu pārstāvēja  Matīss Marčinkovs (4.a), Agata Astrahanceva, Estere Benita Rozīte (5.b), Līga Vīgante, Atrjoms Volkovs(6.).

     7.- 9.klašu grupu pārstāvēja  A.Žagare un M.Kanderāts (8.) un M.A. Ādamsone (9.a), M. Šņorniece, V. Ivanova, V. Kolliņa (9.b).

     Labākais sniegums A. Kaļvai, M.Marčinkovam, E. B. Rozītei, M.Kanderātam, šie skolēni  pārstāvēs Krustpils pamatskolu Jēkabpils novada skatuves runas konkursā.

     Paldies visiem skolēniem, kas bija gatavojušies un piedalījās skatuves runas konkursā! Paldies arī žūrijai, kas vērtēja katra skolēna sniegumu!

 

                                                              Informāciju apkopoja D.Miezīte