Sestās klases skolniece iegūst titulu "Uzmanīgākais lasītājs"

Sestās klases skolniece iegūst titulu

Sestās klases skolniece iegūst titulu "Uzmanīgākais lasītājs"

5.Februāris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

24.janvārī piedalījos Jēkabpils Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas rīkotajā ''Skaļās lasīšanas'' konkursā. Vispirms bija jāiztur pirmā kārta skolā. Šajā konkursā piedalījās visi klases skolēni. Katram bija jāizvēlas kādas grāmatas fragments, kuru viņš spēj nolasīt raiti, ar izteiksmi, saprotami un pārliecinoši.

No klases tālāk tika atlasīti trīs labākie lasītāji. Viņu vidū biju arī es. Labākās Krustpils pamatskolas lasītājas titulu ieguvu es no 6.a klases un Sintija Dundure no 5. klases.

Otrā kārta norisinājās  Krustpils kultūras namā. Jēkabpils reģiona skaļās lasīšanas čempionātā piedalījās desmit dalībnieki. Katrs dalībnieks sēdās improvizētā tronī, lika galvā karaļa kroni un skaļi lasīja savu izvēlēto autora darbu. Pasākumu vadīja Pūce, kura mūs uzmundrināja un iesaistīja dažādās rotaļās.

Es lasīju fragmentu no Timo Parvelas grāmatas ''Ella un draugi''. Čempions bija viens, bet pārējiem dalībniekiem tika piešķirtas dažādas nominācijas. Es ieguvu nomināciju "Uzmanīgākais lasītājs". Man patika piedalīties šajā pasākumā, jo šāds lasīšanas veicināšanas pasākums Latvijā notika pirmo reizi.

Līva Ieviņa 6.a klase