Salidojums Krustpils pamatskolā

Salidojums Krustpils pamatskolā

9.Decembris, 2017 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

  Aicinām uz atkalredzēšanos Krustpils pamatskolā. 2018.gada 25.augustā plkst.17.00 visi Krustpils pamatskolas absolventi, bijušie skolotāji un skolas darbinieki tiek gaidīti uz Krustpils pamatskolas 150 gadu jubilejas salidojumu. 

  Plānotā pasākuma norise-  17.00 pulcēšanās skolas vecajā korpusā uz atmiņu mirkli, 17.40 jaunā skolas korpusa zālē Krustpils pamatskolas 150.gadu jubilejas koncerts, 19.30 Zaļajā klasē svinīgā pasākuma noslēgums. Pēc tam kopīga kavēšanās atmiņās, sen neredzētu draugu satikšana un no 21.00 būs iespēja skolas zālē uzdejot.

  Aicinām absolventus, skolas darbiniekus atmodināt sevī jaunības, radošuma dzirksti un kuplināt salidojuma pasākumu ar saviem priekšnesumiem, atmiņu stāstiem. 

Informējam, ka salidojuma laikā Jūs varat tikt fotografēti un filmēti. Jūsu ierašanās tiks uzskatīta par piekrišanu šim darbībām.