Salidojums Krustpils pamatskolā

Salidojums Krustpils pamatskolā

9.Decembris, 2017 Guna Pusbarniece Jaunumi

  Aicinām uz atkalredzēšanos Krustpils pamatskolā. 2018.gada 25.augustā plkst.17.00 visi Krustpils pamatskolas absolventi, bijušie skolotāji un skolas darbinieki tiek gaidīti uz Krustpils pamatskolas 150 gadu jubilejas salidojumu. 

  Plānotā pasākuma norise-  17.00 pulcēšanās skolas vecajā korpusā uz atmiņu mirkli, 17.40 jaunā skolas korpusa zālē Krustpils pamatskolas 150.gadu jubilejas koncerts, 19.30 Zaļajā klasē svinīgā pasākuma noslēgums. Pēc tam kopīga kavēšanās atmiņās, sen neredzētu draugu satikšana un no 21.00 būs iespēja skolas zālē uzdejot.

  Gatavojoties salidojumam daudz strādājam pie skolas vēstures apkopošanas. Tāpēc priecāsimies par ikviena skolas bijušā skolotāja, skolēna, darbinieka sniegtajām vēstures liecībām par savu mācību vai darba gadiem Krustpils pamatskolā, piedāvātajām fotogrāfijām. (kps48@inbox.lv, guna68@inbox.lv)

  Aicinām absolventus, skolas darbiniekus atmodināt sevī jaunības, radošuma dzirksti un kuplināt salidojuma pasākumu ar saviem priekšnesumiem, atmiņu stāstiem. Visus interesentus lūdzam pieteikties skolas kancelejā pa tālruni 65223936, pieteikties rakstot uz elektroniskā pasta adresi kps48@inbox.lv.

Informējam, ka salidojuma laikā Jūs varat tikt fotografēti un filmēti. Jūsu ierašanās tiks uzskatīta par piekrišanu šim darbībām.