Rudens ziedi skolotājiem

Rudens ziedi skolotājiem

Rudens ziedi skolotājiem

21.Oktobris, 2020 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

       Nedēļā pirms skolotāju dienas pasākuma Krustpils pamatskolas skolēni tika aicināti veidot rudens ziedu kompozīcijas un izstādi, kas bija kā ieskaņa skolotāju dienas pasākumam, kuru organizēja skolas bibliotekāre Sanita.

       Izstādes laikā visiem kopā bija iespēja apskatīt  un ieraudzīt visas pasaules krāsas un izbaudīt visdažādākos aromātus! Ziedi bija visdažādākie- gan oranžās kliņģerītes un spurainās asteres, gan krāšņās dālijas un daudzkrāsainās gladiolas, gan dažādu krāsu miķelīši, gan  fizāļi, kā arī košā rudens pavadones čīkstenes. Ļoti skaistas šķita tieši rudens anemones, kas zied maigi balti rozā ziediem. Brīnišķīgi izskatījās arī parastie virši, kas dekoratīvo izskatu spēj saglabāt arī ziemā – varbūt ne tik košu, bet gana glītu. Taču jāatzīmē, ka visi ziedi bija krāšņi un brīnišķīgi.  Izstādē varēja apskatīt viengadīgos un daudzgadīgos ziedus, lielziedus un sīkziedus.

      Skolēni izmantoja arī iespēju dabaszinības stundas ietvaros iepazīt ziedu pasauli. Apskatot, analizējot un diskutējot par ziedu uzbūvi, to vairošanos un pārziemošanās iespējām, kā rezultātā iegūstot ne tikai prieku un gandarījumu, bet arī jaunas zināšanas un iedvesmu ziedu- pušķu salikumos.

      Pozitīvas emocijas mūs visus pavadīja vēl ilgu laiku!