Popiela 2019 (papildināts ar VIDEO)

Popiela 2019 (papildināts ar VIDEO)

Popiela 2019 (papildināts ar VIDEO)

13.Marts, 2019 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

8.martā Krustpils pamatskolā norisinājās  popiela, kas skolā tiek organizēta katru gadu.

Arī šogad popiela norisinājās divās kārtās, pirmajā uzstājās 1.-4. klašu skolēni, bet otrajā kārtā 5.-8. klašu skolēni. Pasākumu vadīja 5.klases skolniece Amanda Dūma un 6.klases skolniece Megija Romansovska. Savukārt skolēnu priekšnesumus vērtēja žūrija: interešu izglītības skolotāja Justīne Iie, angļu valodas skolotāja Gundega Ozoliņa, pagājušā gada absolvente Agnija Krilova un direktores vietniece audzināšanas darbā Arnita Pore.

1.-4. Klašu konkurencē  I pakāpi ieguva 1.klase, kuri izpildīja dziesmu „Kur dzīvo laime’’, II pakāpi ieguva 3.a klases skolnieces Annija Jeruma, Daniela Romanovska, Endžija Andriksone un Enija Drešļuka ar dziesmu „Mamma Maria’’, bet godpilno III pakāpi ieguva 2.klase ar dziesmu „Es skrienu’’.

5.-8. klašu starpā žūrija par labākajiem atzina 8.b klasi ar dziesmu „Candyman’’, savukārt II  pakāpi ieguva 7.a klase  ar dziesmu „Happy”, bet III pakāpi – 7. b klases skolnieks Sandis Vaivods ar dziesmu “Watch me”.

8. klases skolniece Jana Geidāne uzskata, ka visi priekšnesumi šogad bijuši interesanti: „Man patika visi priekšnesumi un katram bija sava odziņa,  bet vislabāk man patika 2.klases skolnieces Lorēnas Maļcevas priekšnesums.”

Signe Vīksna 9.klase

Video materiālu sagatavoja R. Beinarovičs, A. Šatalovs, S.Vīksna