Pirmklasnieki piedalās sacensībās Daugavpilī „Sportland pirmie soļi basketbolā”.

Pirmklasnieki piedalās sacensībās Daugavpilī „Sportland pirmie soļi basketbolā”.

15.Janvāris, 2020 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Decembrī  Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar sporta preču veikalu tīklu „Sportland” izsludināja pieteikšanos sacensībām  „Sportland pirmie soļi basketbolā”, kas paredzēts Latvijas skolu 1.klases skolēniem, ar mērķi piesaistīt skolēnus fiziskajām aktivitātēm, ieinteresēt par basketbolu. Nosūtījām motivācijas vēstuli kāpēc Krustpils pamatskolas pirmklasnieki vēlas piedalīties šajā pasākumā un tikām uzaicināti uz sacensību pirmo kārtu, kas 14.janvārī notika Daugavpils Olimpiskajā centrā. Uz sacensībām, kur bija jāveic 11 veiklības stafetes skolēniem un viena erudīcijas aktivitāte skolotājai bija sabraukuši pirmklasnieki no Līvāniem, Rēzeknes, Neretas, Daugavpils, kopā tās bija 14 komandas. Skolēniem bija gan jāmet bumba grozā, gan jābriblē, gan  jāpārvieto priekšmeti . Bērniem ļoti patika stafete, kura bija jāveic pa piepūšamo šķērļu joslu. Skolēni aktīvi darbojās visās „stacijās” un centīgi veica visus uzdevumus. Pirmklasniekiem tās bija pirmās sacensības ārpus skolas. Šajā braucienā bija iespēja pabūt lielā un košā sporta zālē, darboties ar inventāru kāds nav pieejams katru dienu, saliedēties komandā, gūt prieku un pozitīvas emocijas. Noslēgumā, apbalvošanā katrs dalībnieks saņēma mazu bumbiņu, skola nopelnīja 3 basketbola bumbas un kopvērtējumā izcīnījām 4.vietu. Lai arī līdz tikšanai nākošajā kārtā   finālā pietrūka pavisam maz, mēs nebēdājāmies.  Diena bija izdevusies, tā bija jauna pieredze, jauni iespaidi, došanās prom no  ierastās vides skolā.  Ar skolēniem aktīvi līdzdarbojās klases audzinātāja Ina Leikuča un sporta skolotāja Aivita Ķiploka. Paldies bērnu vecākiem, skolas direktorei un šoferim par atbalstu.