Pēdējā zvana svētki

Pēdējā zvana svētki

Pēdējā zvana svētki

22.Maijs, 2019 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Kā jau katru gadu, arī šogad tika aizvadīti Pēdējā zvana svētki Krustpils pamatskolā, kad 9. klases dodas uz pēdējo mācību stundu pamatskolā.

Šogad Pēdējā zvana svētki tika svinēti 17. maijā. Svinīgo pasākumu vadīja 8. klases skolēni Sindija Batarāga un Endijs Drešļuks. Skaistas melodijas pavadījumā 9. klase ieradās zālē un ieņēma savas sēdvietas. Pasākums šogad atšķīrās ar īpašu tēmu.

“ Ideja radās gandrīz uzreiz, kāds būtu tas pasākums. Diezgan ātri uzrakstījām  scenāriju, izveidojām skaistas dekorācijas, vienojāmies par to, kurš vadīs pasākumu. Šī gada 9. klase mums ļoti patīk, tādēļ centāmies sagādāt visu labāko, “  stāsta 8. klases skolniece Valērija Konstantinova.

Pirms pasākuma 9. klases skolēniem bija uzdevums sameklēt desmit dažādus apavu pārus - istabas čības, kedas, balles kurpes zēniem un meitenēm, pludmales čības, šņorzābaki, pirmklasnieka kurpes, krokši, saplēstas kurpes, pastalas - un izdomāt tiem interesantu pielietojumu.  Katras klases priekšnesums bija saistīts ar kādu kurpju pāri.

 Mīļi sveica 1. klase, dziedot aizkustinošu dziesmu, kopā ar 9. klases sākumskolas skolotāju Inesi Graudumu. Atraktīvu priekšnesumu dāvāja 2.klase, aicinot dejot. Arī pārējās klases bija ļoti pacentušās, lai iepriecinātu topošos absolventus.

Pasākuma nobeigumā vārds tika dots 9.klasei. Ar skaistu uzrunu 9. klase prezentēja sagatavoto īsfilmu par Pēdējā zvana svētkiem. Vēlāk viņi sacīja paldies katram skolas darbiniekam par atbalstu, palīdzību un sapratni.

Pasākuma noslēgumā, 1.klases skolēni,  ieskandinot zvanu uz pēdējo mācību stundu, pavadīja 9. klasi uz ēdamzāli, kur vēlāk notika mīļa un jauka pasēdēšana ar skolotājiem, kavējoties atmiņās par pavadīto laiku skolā.

 

Sjuzanna Sileviča

9.klases skolniece