Pavasara ekskursija ’’Pa grāfa Borha piedzīvojumu takām Varakļānos.”

Pavasara ekskursija ’’Pa grāfa Borha piedzīvojumu takām Varakļānos.”

Pavasara ekskursija ’’Pa grāfa Borha piedzīvojumu takām Varakļānos.”

19.Maijs, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

   Pateicoties projektam “Latvijas skolas soma,”1.klases skolēniem bija iespēja  doties uz Varakļānu pili un parku. Piedalījāmies vides izpētes programmā skolēniem ” Pa grāfa Borha piedzīvojumu takām Varakļānos.” 

   Aizraujošākais notikums mazajiem pirmīšiem bija brauciens ar skrejriteņiem cauri mazpilsētai. Skolēni varēja vērot ne tikai pilsētvidi, bet arī katrs pārliecinājās par savu personisko sagatavotību šādām fiziskajām aktivitātēm.

  Visi bijām patīkami pārsteigti par moderno pils iekārtojumu, interaktīvajiem uzdevumiem, ko var veikt savu zināšanu papildināšanai.

   Ļoti priecēja Līvānu stikla izstāde, ko aplūkojām vienā no pils istabām.

   Vislielākā jautrība valdīja pils parkā, kad, šļūcot pa trosi, bija jāšķērso upe. Arī šaušana ar loku mērķī sagādāja ne vienu vien pārsteiguma mirkli, jo visi bērni to izmēģināja pirmo reizi.

  Ekskursijas noslēgumā mūs jau gaidīja ugunskurs un mājīgajā nojumītē pašu saklātais galds ar vecāku sarūpētajām maizītēm un ceļojuma uzkodām.

   Atgriežoties skolā, pārrunājām ekskursijā piedzīvoto, teicām paldies par sarūpēto transportu skolas direktorei, šoferim. Par aktīvu sadarbību un izpalīdzēšanu visās aktivitātēs skolas logopēdei Inetai, ar kuru kopā jautri dziedājām, braucot skolas autobusā gan turp, gan atpakaļ, ceļu mērot dziesmās un  jautru notikumu stāstos.

1.klases skolēni un audzinātāja Inese Grauduma