Nosvinēta Krustpils pamatskolas dzimšanas diena.

Nosvinēta Krustpils pamatskolas dzimšanas diena.

Nosvinēta Krustpils pamatskolas dzimšanas diena.

8.Decembris, 2017 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

  Š.g 5.novembrī Krustpils pamatskolai apritēja 149. gadi. Tomēr, šī diena iekrita svētdienā, bet tas nebija iemesls nesvinēt to. Skolā pasākums tika organizēts 2.novembrī, otrā stāva vestibilā. Jau no paša rīta uz logu palodzēm tika novietotas svecītes, Latvijas karoga krāsās. Tika novietots arī projektors, uz kura tika rādīti skolas himnas vārdi, lai visi kopā varētu to dziedāt.
  Pasākums tika atklāts ar skolas himnu. Pēc himnas Direktores vietniece Arnita Pore sauca katru klasi sākot ar mazākajām klasēm, lai tās varētu apsveikt skolu ar sagatavotām tautasdziesmām. Katrai klasei bija uzdevums- uz baltas papīra loksnes uzrakstīt kādu skaistu, skanošu tautasdziesmu, kuru varētu veltīt kā apsveikumu skolai un pielīmēt to uz sarkanas ozola lapas.  No katras klases nāca viens skolēns skolas priekšā un lasīja sagatavoto tautasdziesmu. Nolasot tautasdziesmu skolēns gāja pie skolotājas Ilzes Balodes, kura palīdzēja bērnam pielikt lapu pie sienas, kur atrodas jaunais skolas simbols- skolas logo- balta ozolzīle varavīksnes fonā. 
  7a. klases skoniecei Evelīnai Saidare patika pasākums, jo viņai ļoti patīk piedalīties šādos pasākumos :”Šādi pasākumi  palīdz satuvoties ar klasi, kļūt drosmīgākiem, jo jāuzstājas skolasbiedru priekšā. Būtībā, tas ir diezgan aizraujoši. Šī gada pasākums nebija nemaz tik slikts. Bija interesanti paskatīties uz citu skolēnu priekšnesumiem. Tomēr es vēlētos nākamgad nedaudz lielāku aktivitāti un vairāk kaut kādus priekšnesumus, dziesmas.” 
   Arī skolotājai Gunai Pusbarnieci pasākums likās ļoti jauks: “Tas bija ļoti mīļi, ka katra klase bija padomājusi, kā pasniegt savu novēlējumu skolai.” Skolai G. Pusbarniece novēl: ,,Gudrus, čaklus, zinātkārus skolēnus un gudrus, attapīgus un saprātīgus skolotājus.’’
   Prieks, ka skola pastāv tik ilgi un  joprojām sniedz skolēniem nepieciešamās zināšanas. Te vienmēr mūs skolēnus sagaida jaukie skolotāji jau no pirmās  līdz pat devītajai klasei. Daudz laimes dzimšanas dienā!
Sjuzanna Sileviča, Diāna Cakule
8a. klase