Noskaidroti skolas stiprākie puiši

Noskaidroti skolas stiprākie puiši

Noskaidroti skolas stiprākie puiši

22.Novembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Novembra sākumā Krustpils pamatskolā sesto gadu pēc kārtas tika rīkota Spēka nedēļa, kas veltīta Lāčplēša dienai. Šajā nedēļā skolas zēniem ir iespēja veikt dažādus spēka vingrinājumus un cīnīties par stiprāka puiša titulu. Tikai tie, kas veikuši visus vingrinājumus, var piedalīties kopvērtējumā.

Pirmdienas vingrinājums bija piepumpēšanās ar apgrūtinājumu (cik katrs var izpildīt vienas minūtes laikā); otrdien – kvadrāta atspoles skrējiens ar pildbumbu maiņu uz ātrumu; trešdien – 4.-6. klases skolēni veica pietupienus ar stieni, bet 7.-9. klases puiši izpildīja stieņa grūšanu no krūtīm; ceturtdien – pievilkšanās pie stieņa; piektdien – sēde deviņdesmit grādu leņķī pie sienas uz izturību.

Latvijas svētku nedēļas noslēgumā, svinīgā pasākumā labākie skolēni tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.  4.-6. klašu grupā 1. vietu ieguva 4. klases skolnieks Daniels Līdumnieks, 2. vietu – 6. klases skolnieks Renāts Jerofejevs, bet 3. vietu – 6. klases skolnieks Marks Svilpe.  Savukārt 7.-9. klašu grupā 1. vietu ieguva 9. klases skolnieks Elvis Kalniņš, 2. vietu – 8.a klases skolnieks Kristaps Ločmelis, bet 3. vietu – 7. klases skolnieks Maikls Mūrnieks.