Mazpulku rudens forums

Mazpulku rudens forums

Mazpulku rudens forums

1.Novembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

20.oktobrī, skaistajā rudens dienā, kad koku lapas vēl nav nobirušas, bet vēl rotājušās daudzveidīgos toņos, jau septiņos no rīta mēs -  Krustpils pamatskolas 60. Mazpulka mazpulcēni devāmies uz Naukšēnu vidusskolu Rogovkas pagastā, kur norisinājās Mazpulku rudens projektu forums. Forumā kopumā piedalījās 140 mazpulcēni kopā ar mazpulku vadītājiem, kuri prezentēja savus veikumus šajā gadā.

Diena sākās ar mazpulcēnu lauku labumu tirdziņu, pēc tam savu darbiņu aizstāvēšanu. Arī mūsu skolas mazpulcēni - Aiga un Zane no 6.klases - iepazīstināja ar savu veikumu šajā gadā, aizstāvot savus projekta darbiņus. Aiga prezentēja projektu par tautasdziesmām, kurās tiek stāstīts par ziediem. Savukārt Zane prezentēja projektu par arbūzu audzēšanu.

Līdzi bija arī divi jaunie mazpulka biedri - Rūta un Daniels no 4.klases, kuri piedalījās dažādās radošajās darbnīcās un guva ieskatu, idejas savam turpmākajam darbam.  Mazpulcēni tika pie skaistām dāvanām. Šī diena bija tiešām noderīga un skaisti pavadīta. Noguruši mēs deviņos vakarā, jaunu iespaidu pilni,  atgriezāmies mājās.

60. Mazpulka vadītāja Ina Leikuča