MAZPULCĒNU SPORTA SPĒLES “ZAĻAIS STARTS” GRĪZIŅKALNĀ.

MAZPULCĒNU SPORTA SPĒLES “ZAĻAIS STARTS” GRĪZIŅKALNĀ.

MAZPULCĒNU SPORTA SPĒLES “ZAĻAIS STARTS” GRĪZIŅKALNĀ.

5.Maijs, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Viena no mazpulcēnu vērtībām ir  laba veselība, un tā tiek asociēta ar sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.  Latvijas Mazpulkiem ir tradīcija regulāri rīkot mazpulcēnu sporta spēles ‘’Zaļais starts’’. Pēdējos 2 gados Covid-19  dēļ  pasākums nenotika, bet šogad sporta spēles notika. Tās bija Rīgā, Grīziņkalnā, ‘’Ghetto Games’’ sporta kompleksā.

    Pasākumā piedalījās arī 60.Krustpils mazpulks. Šogad uz Rīgu brauca mūsu komanda “Ņiprie”- Daniels Bērziņš, Daniels Līdumnieks, Elīna Aleta Ozola-Ozoliņa un Rūta Voičonoka. Atklāšanas laikā tika dziedāta Latvijas un Latvijas Mazpulku himna, teiktas runas. Sacensības pa stacijām dažādās  sporta disciplīnās. Bija iespēja savu sagatavotību  pierādīt ne tikai komandā, bet arī   individuāli.  Troses ceļu organizēja “Jaunie vanagi”. Individuālu disciplīnu ‘’Staipeknis’’ piedāvāja Latvijas  Jaunatnes  padome . “Staipeknī”  1.vietu ieguva Daniels Bērziņš zēnu grupā un Rūta Voičonoka meiteņu grupā, abi arī tika pie vērtīgām balvām. Pēc individuālajām disciplīnām dažas mazpulcēnu grupas rādīja prasmi orientēties Grīziņkalna parkā. 60.Krustpils mazpulka  dalībnieki atrada tikai 12 no 24 punktiem.  

    Visās disciplīnās skolas komandai veicās labi, bet diemžēl  godalgotu vietu  neieguvām.  Turpmāk plānojam piedalīties mazpulcēnu sporta spēlēs  un iegūt augstākās vietas.

Daniels Līdumnieks  apgalvo: ”Man visvairāk patika stafetes, jo bija jautri un interesanti.”

Elīna Aleta Ozola-Ozoliņa: “ Man patika visas piedāvātās sporta disciplīnas.”

Rūta Voičonoka secina:  “ Man patika ka visu dienu pavadījām svaigā gaisā, patika individuālā disciplīna ‘’Staipeknis’’.”

     Kopumā skolas mazpulcēni ir priecīgi par iespēju piedalīties “Zaļajā startā”.

    Pasākuma laikā tika piedāvāts pīt maskēšanās tīklu Ukrainas aizstāvjiem. Šo iespēju izmantoja arī 60.Krustpils mazpulks.

 

                                                                                                                             Mazpulcēns Daniels Bērziņš