Manas mīļās māmiņas portrets

Manas mīļās māmiņas portrets

Manas mīļās māmiņas portrets

19.Maijs, 2024 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

Es savai māmiņai,

Kā sirsniņa azotē(i),

Kā sirsniņa azotē,

Kā puķīte dārziņā.

        Ko katram no mums nozīmē vārds mamma? Māmiņdienas ieskaņās, 1.b – 4.b klase mēģināja noskaidrot, ko viņiem nozīmē vārds mamma, rakstot akrostihskos dzejoļus, kas veido vārdu mamma. Noskaidrojām, ka mammas ir mīļas, apzinīgas, mierīgas, maigas, apņēmīgas. Māmiņdienas noskaņās skolēni radīja savu māmiņu portretus, kuru kopā ar pašu audzētajām saulespuķēm, uzdāvināt savām māmiņām .

        Vizuālās mākslas stundās skolēni uzzināja kā pareizi zīmēt cilvēka portretu, savukārt latviešu valodas stundās, skolotājas Sandras vadībā, skolēni veidoja domu karti ar īpašības vārdiem, kuri vislabāk raksturo viņu māmiņu, lai pēc tam tās vizualizētu sava portretā.

        Pirms portretu dāvināšanas māmiņām, skolēni savus mākslas darbus un dzeju izvietoja galerijas veidā skolas gaitenī publiskai apskatei.

Skolotāja S.Medne