Manas 100 dienas Krustpils pamatskolā

Manas 100 dienas Krustpils pamatskolā

Manas 100 dienas Krustpils pamatskolā

7.Februāris, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

  Šogad Krustpils pamatskola iedibināja jaunu tradīciju-svinēt 100 dienas 1.klasē. Mums kopīgi tapa grāmata “Manas 100 dienas Krustpils pamatskolā”, kur katrs skolēns ievietoja savu radošo darbu-zīmējumu, vēlējumu, dzejoli, stāstu vai citu darbiņu, kas atspoguļo viņu kā personību, kāda ir veidojusies, pavadot pirmās simts dienas skolā.

   Šī bija īsta svētku diena! Jau no rīta visi tērpāmies baltos T- krekliņos ar Krustpils pamatskolas logo. Mums bija pašu darinātas īpašas brilles, lai labāk saskatītu visu sev apkārt un atcerētos, ko tik esam paveikuši pirmajās simts dienās. Skolas administrācijai un savu mācību priekšmetu skolotājiem sniedzām koncertu, parādot prasmi uzstāties publikas priekšā- dziedājām, dejojām, stāstījām, ko esam iemācījušies, kādas prasmes un iemaņas apguvuši. Katrs skolēns pastāstīja, ko tieši viņš saredz savā izaugsmē kā skolēns.

   Pēc svinīgā koncerta kā pārsteigums ieradās atraktīvā Pepija Garzeķe, pārsteidzot skolēnus ar savu uzvedību un jautrību. Skolēni aicināja Pepiju Garzeķi atcerēties, kā jāuzvedas skolā un mācību stundās, iepazīstināja  ar savu skolu, vedot ekskursijā un atgādinot drošības noteikumus daudzās vietās un lietās, ko Pepija Garzeķe bija aizmirsusi. Skolēni izspēlēja vairākas spēles un rotaļas kopā ar jautro  Pepiju Garzeķi, noskatījās ļoti interesantu prezentāciju par savu skolu un klasi, klases biedriem, priekšmetu skolotājiem, pārbaudot zināšanas, cik labi katrs pazīst savas otrās mājas- skolu.

   Šī diena bija piepildīta gan ar zināšanu un prasmju pārbaudi, gan interaktīviem uzdevumiem, gan spēlēm un rotaļām, skanīgām dziesmām, ko sagatavoja 1. klases mūzikas skolotāja Maija Kīne. Spriganās Pepijas Garzeķes lomā iejutās skolotāja Baiba Kaļva, pārsteidzot skolēnus ar dažādiem uzdevumiem. Sakām lielu paldies visiem, kas šo dienu padarīja īpašu un krāsainu, ierakstot mūsu grāmatā vēl vienu spilgtiem notikumiem bagātu lappusi.

1.klases skolēni un audzinātāja Inese Grauduma