Latvijas Veselības Sporta nedēļa

Latvijas Veselības Sporta nedēļa

Latvijas Veselības Sporta nedēļa

31.Oktobris, 2020 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

      Krustpils pamatskolā tāpat kā visā Latvijā  laika periodā no 26.10.2020. – 1.11.2020. norisinājās Latvijas Veselības Sporta nedēļa. Tās mērķis bija popularizēt sportisku, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Iesaistīt sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs  gan Latvijas iedzīvotājus, gan skolu jaunatni. Pasākumu Latvijā koordinēja Latvijas Tautas sporta asociācija. Asociācija arī nodrošināja skolu ar lielu reklāmas baneri  par šo nedēļu,  kas tika novietots redzamā vietā pie skolas  ieejas. 

      Tā kā šajā laikā bija jāizvairās no lielas pulcēšanās iekštelpās, tad Krustpils pamatskolā tika nolemts, ka aktivitātes veiksim katru dienu, rīta sarunu laikā, ārā, svaigā gaisā. Katru rītu 1.- 6. klašu skolēni  un skolotāji pulcējās skolas pagalmā, kur iesaistījās 10 minūšu fiziskās aktivitātēs.

      Vienā no rītiem tā bija  tabatas vingrošana, citā  aerobika. Talkā tika ņemti  skaitāmpanti,  rotaļas un sadzīves darbu attēlošana. Lai mums visiem jautrāk – viss notika mūzikas pavadībā. Kaut arī mūsu skolas vecāko klašu skolēni šajā nedēļā  mācījās attālināti, viņu uzdevums bija individuāli pieveikt  8-10 km orientēšanās spēli pilsētvidē, dažādus uzdevumus un veikt  vingrojumu kompleksu stājas uzlabošanai.

      Organizatori  bija parūpējušies arī par mazām, bet noderīgām pārsteiguma balviņām – košas krāsas pildspalvām, kuras tika izdalītas katram skolēnam un skolotājam. Savukārt vecāko klašu skolēni pildspalvas saņems kad atgriezīsies skolā. 

       Šajā laikā, kad apkārt plosās vīruss, katrs saprot cik svarīga ir laba veselība, cik svarīgi ir kustēties, norūdīties, kā arī rūpēties par savu veselību.. Paldies, visiem par līdzdalību!

Sporta skolotājas A. Ķiploka un I. Lapsa.