Latvijas dzimšanas diena

Latvijas dzimšanas diena

Latvijas dzimšanas diena

19.Novembris, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

16. novembrī PII Krustpils pamatskolā svinēja Latvijas 105. gadadienu. Visi PII audzēkņi pulcējās skoliņas mazajā zālē, kur kopā ar audzinātājām un mūzikas skolotāju dziedāja latviešu tautas dziesmas. Pasākuma noslēgumā mielojās ar sagādāto   kūku ,ko sarūpēja skoliņa.  Kopā būšana un dziesmu skandināšana mums visiem ļoti patika- Saules mūžu mūsu Latvijai!

17.novembrī uz Latvijas 105 dzimšanas dienai veltītu pasākumu pulcējās 1.-9.klašu skolēni. Dienas sākumā visas klases piedalījās Gaismas ceļa akcijā. Dienas gaitā katra klase piedalījās konkursā, atbildot uz jautājumiem par Latviju. Dienas noslēgumā pulcējāmies uz kopīgu koncertu, kuru sarūpējām paši. Katra klase bija sagatavojusi muzikālu priekšnesumu. Tie bija gan pašu izpildītas dziesmas, gan priekšnesumi popielas stilā, atdarinot latviešu estrādes dziesmas. Visus saviļņoja 8.a klases dziedātā "Austošās saules dziesma". Pārsteigumu skolēniem bija sagādājušas skolotājas Zaļina un Imanlda, izpildot S.Berezinas dziesmu "Mājās". Skolēnus uzrunāja skolas direktore V.Stiebriņa.