Labdarības akcija "No sirds uz sirdi"

Labdarības akcija

Labdarības akcija "No sirds uz sirdi"

2.Janvāris, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

      Āra ir ziema, bet visapkārt valda silta Ziemassvētku gaisotne. Vēl jo vairāk šo silto atmosfēru radām mēs paši ar savu piedalīšanos labdarības akcijā. Kā neatņemama Ziemassvētku tradīcija, jau vairākus gadus Krustpils pamatskolā ir akcija “No sirds uz sirdi,” kurā mēs vēlamies iepriecināt vecos un vientuļos cilvēkus un bez mājām palikušos dzīvniekus.

      Paldies visiem skolēniem un viņu vecākiem par piedalīšanos šajā akcijā. Visi kopā mēs varam daudz. Īpaši paldies 2a, 2b, 3b, 5b, 6 un 7. klasēm.

      Mūsu skolas mazpulcēni apciemoja un iepriecināja 11 mūsu skolai tuvākos vecos ļaudis, vecos skolotājus, apmeklēja Jēkabpils pansionātu un Jēkabpils dzīvnieku patversmi.

      Bērnudārza bērniņu  sarūpētās dāvanas tika nogādātas Variešu pagasta vientuļajiem cilvēkiem.

      Lai reizē ar Ziemassvētku prieku atnāk sajūta par labi padarītu darbiņu, paldies visiem vēlreiz par piedalīšanos un atsaucību! Lai katrā no Jums kāds sapnis plaukst, ko gribas piepildīt. Dosim savu mīlestību cilvēkiem, dzīvniekiem, kam tās ir par maz. PRIECĪGUS SVĒTKUS!

 

Mazpulka vadītāja Ina Leikuča un tā dalībnieki.