Krustpils pamatskolas skolēni piedalās ZZ čempionātā

Krustpils pamatskolas skolēni piedalās ZZ čempionātā

Krustpils pamatskolas skolēni piedalās ZZ čempionātā

4.Jūnijs, 2019 Justīne Iie Jaunumi

     Gada lielākais un gaidītākais notikums skolēniem – ZZ Čempionāts – šogad notika jau 13. reizi.  Katru gadu ZZČ aug plašumā, finālā tiekas tūkstošiem skolēnu no visas Latvijas.  Krustpils pamatskolas 6.klases skolēni startēja otro reizi.

      Kā ierasts, viss sākās ar mājas darbu. Sākumā  bija nepieciešams izdomāt kustības mūzikas pavadībā un tās nofilmēt. Tā kā klases meitenes ir lielas dejotājas, tad šis uzdevums grūtības nesagādāja un mēs viegli tikām pusfinālā.  Lai tiktu finālā vajadzēja izpildīt daudzus mājas darbus, attiecīgi nopelnot punktus- izskaidrot un nofilmēt fizikas eksperimentu,  veikt vairākus zināšu un attapības uzdevumus, drošības  testus.

      Veiksmīgi izpildīts Mājasdarbs mums deva  iespēju piedalīties finālā. Tas notika sporta kompleksā „333”, te bija  jādarbojas  fiziski, radoši un komandā. Veicamie uzdevumi ir ļoti interesanti. Šajā gadā startējām daudz drošāk, veicām visus  papilduzdevumus, pratām labāk sadalīt darbošanās un atpūtas brīžus. Laiks bija lielisks, atvasinājāmies peldoties. Šis pasākums mūs ļoti vienoja, ne velti mūsu klases devīze ir  - Kopā ir spēks! Nākošajā gadā arī noteikti piedalīsimies.

 

6.klases audzinātāja Aivita Ķiploka