Krustpils pamatskolas skolēni piedalās peldēšanas sacensībās

Krustpils pamatskolas skolēni piedalās peldēšanas sacensībās

Krustpils pamatskolas skolēni piedalās peldēšanas sacensībās

18.Aprīlis, 2019 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Pagājušajā nedēļā Jēkabpilī peldbaseinā “Citrus” norisinājās starp skolu peldēšanas sacensības, kurās piedalījās arī Krustpils pamatskolas skolēni.

Skolu sacensībās pārstāvēja 17 skolēni, 4.-9. klašu grupās.

2007./2008. gadā dzimušajām meitenēm bija jānopeld 25 m, savukārt pārējiem bija jāpeld 50m brīvā stilā.    Sacensību kopvērtējumā, jaunāko klašu grupā, skolēni ieguva 3. vietu, tikai par vienu punktu atpaliekot no 2. vietas.

 “Lai gan skolā nav peldēšanas nodarbībās, izņemot 2. klasi, daudzi skolēni ārpus mācībām apmeklē peldbaseinu, vai vasarā ​peldas ​ūdenskrātuvēs, apgūstot peldētprasmi un izsaka​ vēlmi piedalīties sacensībās. Mēs to tikai atbalstām,” stāstīja Krustpils pamatskolas sporta skolotāja Aivita Ķiploka. “Skolēni tiešām centās un uzrādīja labus rezultātus. Malači!”