Krustpils pamatskolas bibliotēka tiek papildināta ar grāmatām angļu valodā

Krustpils pamatskolas bibliotēka tiek papildināta ar grāmatām angļu valodā

Krustpils pamatskolas bibliotēka tiek papildināta ar grāmatām angļu valodā

28.Septembris, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Pagājušā mācību gada nogalē, 7. klases skolēni Rodnijs Šons Švirksts un Raivis Leončiks kopā ar angļu valodas skolotāju Kristīni Mincāni organizēja pozitīvas attieksmes veicināšanas “Read for tomorrow” projektu, kura ietvaros tika veikts pētījums un izstrādāts zinātniski pētnieciskais darbs. Pētnieciskā darba ietvaros, skolēni vēlējās noskaidrot Krustpils pamatskolas skolēnu attieksmi pret lasīšanu angļu valodā un lasīšanas ietekmi uz angļu valodas apguvi.

     Projektā Krustpils pamatskola sadarbojās ar Dērbijas latviešu skolu un tās direktori Kristīni Volodku. Sabiedrība tika aicināta ziedot grāmatas angļu valodā, kuras paredzētas skolas vecuma bērniem. Pateicoties Dērbijas latviešu skolai, Krustpils pamatskolas bibliotēka tika papildināta ar grāmatām angļu valodā dažādiem vecumposmiem. Pateicoties skolēnu apņēmībai un Dērbijas latviešu skolas direktorei Kristīnei Volodkai, skolēniem Krustpils pamatskolā būs iespēja izvēlēties sev tīkamāko lasāmvielu angļu valodā un attīstīt savas valodu prasmes. Krustpils pamatskola saka paldies un uz turpmāko sadarbību.

     Izsakām pateicību AJ Kurjerpasts par sadarbību projektā un cilvēcisku labsirdību, kuri palīdzēja nogādāt saziedotās grāmatas no Lielbritānijas uz Latviju.

Skolotāja Kristīne Mincāne