Krustpils pamatskolā viesojas Smilšu kino un "Santehniķi"

Krustpils pamatskolā viesojas Smilšu kino un

Krustpils pamatskolā viesojas Smilšu kino un "Santehniķi"

12.Novembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Vēlā rudens dzestrajās un miglainajās dienas dažādību Krustpils pamatskolas ikdienā ienesa Latvijas mākslinieki, kas darbojas projekta “ Latvijas skolas soma” ietvaros.

Novembra pašā pirmajā diena skolu apmeklēja Smilšu kino. Pasākumā piedalījās 1.- 4. klašu skolēni gan skatoties un klausoties , gan paši piedaloties radošajā darbnīcā, veidojot kartītes ar krāsainam smiltīm.

Savukārt 8. novembrī skolu apmeklēja grupa “Santehniķi”. Pasākumā piedalījās 5. – 9.klašu skolēni, kuru interese par inovatīvo muzicēšanas veidu bija neapsīkstoša: paceltas rokas ar vēlmi uzdot jautājumus šķita neapstādināmas. Sarunas turpinājās ik pa brīdim nospēlējot kādu populāru mūzikas gabalu. Bērni klausīdamies brīnījās nespēdami noticēt, ka no vienkāršām santehnikas caurulēm rodas mūzika.

Šie bija pirmie projekta “Latvijas skolas soma” pasākumi Krustpils pamatskolā, kas savijas ar skolas 150 gadu jubileju. Latvijai 100, Krustpils pamatskolai 150! Mēs augam un viss turpinās. Iniciatīva “Latvijas skolas soma” neapsīks arī otrajā mācību pusgadā.

               Sk. Gundega Ozoliņa