Krustpils pamatskolā viesojas pārstāvis no LR NBS

Krustpils pamatskolā viesojas pārstāvis no LR NBS

Krustpils pamatskolā viesojas pārstāvis no LR NBS

14.Marts, 2020 Guna Pusbarniece Jaunumi

     Trešdien, 11. martā, Krustpils pamatskolā viesojās Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku Aviācijas eskadriļas karavīrs Gaitis Polis un lekcijā “Tu vari būt kā ES!” pastāstīja par karjeras izvēli, motivāciju, kā arī paškontroli un aktīva dzīvesveida nozīmi profesijas izvēles gaitā.  Caur šo stāstījumu ar karavīra profesiju iepazinās 5. – 9. klašu skolēni.

      Stāstījumā tika sniegts plašs ieskats vērtību jautājumā, kas nosaka karjeras veidošanu. G. Polis raisīja diskusiju ar skolēniem par panākumu definīciju un personīgajiem sasniegumiem. Līdzās atziņām par panākumiem un karjeras plānošanu sasniegumiem skolēniem tika sniegts plašs vizuālais materiāls, kurā tika atklāta Gaisa spēku ikdiena. Lekcijas gaitā skolēni tika motivēti sportot, būt aktīviem. Kā īpašs pārsteigums skolēniem tika parādīts medaļu daudzums, ko ieguvis LR NBS Gaisa spēku eskadriļas karavīrs Aleksejs Orlovs, kurš diemžēl nevarēja ierasties uz nodarbību. Pēc lekcijas skolēni devās pusdienās un ar prieku baudīja saldo cienastu, ko bija sagādājis viesis.

       Karjeras izglītības nodarbība tika organizēta, pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai (PuMPuRS)”.