Krustpils pamatskola iesaistās kampaņā "Kustinācija"

Krustpils pamatskola iesaistās kampaņā

Krustpils pamatskola iesaistās kampaņā "Kustinācija"

4.Jūnijs, 2019 Justīne Iie Jaunumi

Maija sākumā Krustpils pamatskolā viesojās kampaņas “Kustinācija” vēstnesis Salas vidusskolas sporta skolotājs Pēteris Krastiņš, kurš šajā gadā Latvijā tika atzīts par gada sporta skolotāju.

            Uz kustinācijas nodarbību skolas sporta laukumā pulcējās 5.-9.klašu skolēni. Pēc neliela ievada sekoja atsevišķu vingrojumu demonstrējums un skolēnu izpildījums. Pēc nodarbības skolēni saņēma izdales  materiālu ar vingrojumiem, kurus ieteicams pildīt katru dienu.

            Pēc informācijas Veselības ministrijas mājaslapā, Veselības ministre Anda Čakša raksturo kampaņas būtību: "Kustība ir īstens prieka, labsajūtas un veselības eliksīrs. Kustoties mēs vienlaikus gan izvēdinām galvu, smeļamies jaunu enerģiju, stiprinām muskuļus un imunitāti, gan atrodam jaunus draugus. Ar jaunvārdu "Kustinācija" mēs vēlamies parādīt, ka kustība nacionālā mērogā var kļūt par vienojošu elementu, kas sniedzas pāri dzīvesvietas, vecuma, ienākumu un tautības barjerām. Aktīvi iekustinot nāciju, mēs ilgtermiņā varam veicināt sabiedrības veselību".

                                                                                    Sporta skolotāja Aivita Ķiploka