Klases vakars kā balva par labiem darbiem

Klases vakars kā balva par labiem darbiem

Klases vakars kā balva par labiem darbiem

16.Oktobris, 2019 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

    Jauno mācību gadu 7.b klase uzsāka ar stingru apņemšanos – parādīt sevi kā jauno klases kolektīvu tikai no labās puses, proti, būt visiem kā viens sekmīgiem un labi uzvesties skolā. Adaptācijas laikā septembrī gāja jau raibi, bet skolēni turpināja cīnīties un vēlāk kā galveno labo darbu kopā ar mācībām klasē ieviesa sacensības par to, kurš nopelnīs visvairāk labo piezīmju. Kopā klases biedri bija sakrājuši 133 piezīmes. Visvairāk labo piezīmju nopelnīja skolniece Megija. Tas patiesi bija vērā ņemams  klases LABAIS DARBS. Un kā balvu par pašu labajiem darbiem klases audzinātājas skolēniem apsolīja klases vakaru.

    Tā nemanot arī pienāca 11. oktobris, kad notika pirmais klases vakars. Pasākumā jaunieši dziedāja, spēlēja spēles, kuras bija sagatavojusi gan skolotāja Inna, gan paši. Bija iespēja skatīties filmu, kā arī noklausīties skolotājas Innas un viņas draudzeņu stāstījumā par kostīmu un performanču mākslu “Cosplay”, par ko daudzi skolēni izteicās atzinīgi. Vēlāk viņi paši piemērīja parūkas un dažādus aksesuārus. Kā piemērs bija skolotājas Innas un viņas draudzeņu atveidotie varoņi – tā vienuviet satikās gan japāņu dzejnieks Chuuya Nakahara (Innas attēlojumā), japāņu grafiskās noveles “Bungou Stray dogs” varonis Dazai Osamu (Diānas atveidojumā) un amerikāņu animācijas seriāla “Gravity falls” varonis Bill Cyfer (Anastasijas atveidojumā). Lai papildinātu kolorīto ainu, arī skolēni iepriekš bija aicināti ierasties tērpos. Šajā ziņā īpaši pacentās skolniece Amanda, ierazdamās pandas tērpā.

      Teju četras stundas ilgais klases vakars skolēnos raisīja pozitīvas emocijas un jaunus atklājumus citam par citu, ko apliecina skolēnu pārdomas pēc šī notikuma. Jaunieši priecājas par savstarpēju saliedētību, satuvināšanos un draudzīgo attieksmi, kā arī ikviena klases biedra piedalīšanos atrakcijās. Piemēram, skolniece Megija stāsta: ,,Man ļoti patika klases vakars. Viss bija labi saplānots, un ballītes laikā varēja redzēt, kā mēs īstenībā izturamies viens pret otru. Ļoti ieinteresēja skolotājas Innas doma par Cosplay, un šīs mākslas pasniegšanas veids bija interesants. Gribētu vēlreiz ko tādu atkārtot. Atmiņas paliks vēl ilgi!” Tāpat skolniece Sintija atklāj, ka klases vakarā visvairāk viņai patikusi klases biedru savstarpējā izturēšanās citam pret citu, kā arī aktivitāšu daudzveidība: ,,Ļoti patika spēles, ko bija izdomājusi skolotāja Inna. Vēlāk paši izdomājām vēl spēles. Mēs klausījāmies un dziedājām līdzi daudz un dažādām dziesmām.  Manuprāt vakars bija pilnībā izdevies un mēs lieliski pavadījām laiku. Noteikti mums būtu jārīko vēl kas līdzīgs. Šis bija vēl viens lielisks veids kā saliedēt klasi.” Jāpiebilst, ka, lai rosinātu sacensības garu, spēļu laikā varēja pelnīt punktus un saldas balvas. Visvairāk punktu guva skolnieki Mareks, Marks un Edijs.

   Viennozīmīgi 7.b klases skolēni ir pateicīgi par klases vakara daudzveidību un norisi gan abām klases audzinātājām Veltai un Innai, kā arī skolas direktorei, kas deva atļauju rīkot šo skaisto notikumu. 

Sintija Dundure, 7.b klases skolniece