Joku diena

9.Aprīlis, 2019 Justīne Iie Jaunumi

Ikkatram no mums dzīvē ir gan skumīgas, gan jautras dienas. Lielākoties jautrās dienas rada laba kompānija un labi notikumi.

Šī gada 1.aprīlī Krustpils pamatskolā norisinājās starptautiskā Smieklu jeb Joku diena. Diena, kad visiem ir jābūt pozitīviem un diena, kad var dažādi izjokot draugus. Šajā dienā Krustpils pamatskolas sporta zālē norisinājās pasākums veltīts Joku dienai. Pasākumu organizēja skolotāja Inga Ieviņa un 7.b klases skolēni.

Pasākumā tika stāstītas dažādas latviešu anekdotes, kā arī katram klašu kolektīvam bija vairāki uzdevumi ar humora pieskaņu. Uzdevumi bija ļoti dažādi, piemēram, pārveidot teikumu pupiņ valodā, nolasīt visus vārdus teikumā otrādāk, izskaidrot kādu smieklīgu vārdu, kā arī viens no interesantākajiem un smieklīgākajiem uzdevumiem bija pabeigt anekdoti pašiem, liekot lietā savu izdomu.

,, Man ļoti patika šis pasākums un šī diena. Likās ļoti interesanti, ka varēja vilkt dažādas zeķes, taču pati to nedarīju. Pasākumā man patika visi uzdevumi, jo visi bija jautri, kā arī uzdevumu laikā katra klase varēja individuāli sadarboties. ‘’ stāsta 7.a klases skolniece Diāna Blakunova.

Ļoti lielai daļai skolēnu patika arī tas, ka pasākuma organizētāja ierosināja un mudināja ikkatram skolas darbiniekam un skolēnam visu dienu staigāt dažādās zeķēs. Tas bija neparasti un interesanti.

9.klases skolniece Diāna Cakule