Iejūtamies slavenību lomā

Iejūtamies slavenību lomā

Iejūtamies slavenību lomā

8.Marts, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Šī gada 3.martā Krustpils pamatskolā norisinājās skolēnu iemīļots pasākums „Popiela’’. Šo pasākumu katru gadu skolēni atbalsta ar lielāko prieku, jo tā ir iespēja parādīt sevi, savu klasi ne tikai kā gudrus bērnus, bet gan arī kā jautrus, pozitīvus un aktīvus skolas skolēnus.

 Gatavošanās pasākumam, skolēniem jau vien bija interesants moments, jo katrai klasei bija jāizlozē dziesma, un jāizdomā, kā  to varētu attēlot. 6.a klases skolniece Līva Ieviņa stāsta: „Man patika tas, ka katrai klasei bija jāizlozē dziesma, kuru atveidos popielā. Mūsu klasei priekšnesumu sagatavot, nebija problēma, jo iepriekšējā mācību gadā es jau atveidoju Meganu Trainori. Šogad popielā bija daudz skaistu priekšnesumu.”

Pasākuma dienā skolā valdīja patīkama kņada, jo visi gatavojās uzstāties. Kāds taisīja neparastas frizūras, kāds pavisam neparasti apģērbās. Popiela norisinājās skolas sporta zālē. Skolēnus vērtēja žūrija, kurā bija:  Justīne Iie, Inna Kokmane, Evita Reiņikova, Rolands Laguns un Inga Maļceva.

Gan dziesmas, gan priekšnesumi bija ļoti dažādi. Piemēram, viena klase attēloja dziesmu, kurā visi bija tērpti 90.gadu stilā. Savukārt cita klase, aukstā pavasara sākumā,  centās attēlot  siltu vasaru. Vēl kāda klase radīja eksotisku noskaņu, attēlojot arābus.

„Man patīk šādi pasākumi un arī šis pasākums nebija izņēmums! Pasākums bija ļoti sirsnīgs un jauks, lika atcerēties visus pamatskolas gadus, kad arī mūsu klase piedalījās popielā,” atzina žūrijas locekle, Krustpils pamatskolas absolvente Evita Reiņikova. „Popiela ir lielisks veids, kā palīdzēt bērniem atraisīties un vairot radošumu.’’ 

5.-9.klašu konkurencē 1.vietu ieguva 6.b klases skolēni,  bet 1.-5. klašu starpā 1.vietu izcīnīja 5. klases skolniece Ieva Estere Maševska.

Šī gada pasākums bija neparasts, neviena klase necentās uzvarēt citu klasi, viss norisinājās mierīgi, bez strīdiem. L. Ieviņa stāsta: „Popiela saistās ar dziedāšanu, līdz ar to, lielākajai daļai skolēnu nācās vilties, ka pirmās vietas neieguva vizuāli krāšņākie priekšnesumi. Popielā tomēr ir jādzied un jāiejūtas dziedātāja lomā. Manuprāt, šāds pasākums vienoja katras klases kolektīvu.’’ 

Krustpils pamatskolas skolēni cer, ka nākošgad pasākums nebūs sliktāks, bet gan būs tikpat jauks, sirsnīgs un jautrs. 

8.a klases skolniece Diāna Cakule