CETURTĀ KLASE IEGŪST TITULU “KOMPETENTIE"

CETURTĀ KLASE IEGŪST TITULU “KOMPETENTIE

CETURTĀ KLASE IEGŪST TITULU “KOMPETENTIE"

12.Decembris, 2017 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

23. novembrī Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notika ikgadējais 3.-4. klašu skolēnu konkurss „Kompetentie Lāčplēši un Laimdotas 2017!”. Šogad konkursā piedalījās sešas komandas, tajā skaitā arī Krustpils pamatskolas 4. klases komanda.

     "Piedalīšanās konkursos ir mana sirdslieta un izaicinājums," stāsta 4. klases audzinātāja Inese Grauduma. "Lai arī novembris ir bagāts daudziem pasākumiem - Latvijas un skolas dzimšanas diena, Lāčplēša diena - mēs 4. klase, nolēmām piedalīties konkursā "Kompetentie Lāčplēši un Laimdotas". Katru dienu ļoti atbildīgi gatavojāmies šim pasākumam, kur bija jāsagatavo komandas prezentācija, nosaukums, priekšnesums, sauklis un tamlīdzīgi. Klases stundās atkārtojām dažādus jautājumus par Latvijas vēsturi, aktuāliem notikumiem, slavenībām u.c. Tā kā mums jābūt sirds gudriem, aktīviem, atbildīgiem par sevi, savu skolu, valsti, mēs izdomājām nosaukumu "Latvijas sirdspuksti". BJC pierādījām savas kompetences visdažādākajās jomās—digitālajā, sociālajā, valodas, komunikatīvajā, radošajā un muzikālajā. Visās aktivitātēs bijām vienota, saliedēta, draudzīga komanda, kura godam nopelnīja titulu “Kompetentie Lāčplēši un Laimdotas”.”

     Pasākumā, prezentējot savu komandu ar atraktīvu priekšnesumu, 4. klase skaitīja arī savu sacerētu dzejoli:

Mēs katrs kā liesmiņa esam

Krustpils vārdu sirdī nesam

Kompetenti visas jomās—

Varam spelēt daudzās lomās:

Lāčplēši vai Laimdotas

Jautrās spēlēs pārvēršas;

Visus vieno gara spēks, gudrība un atjautība

Pāri visam—mīlestība.

Šodien veiksmi vēlam Jums,

Lai mums draudzīgs pasākums!

 

“Sakām paldies mūsu komandas līdzjutējiem, maniem bijušajiem 8. a klases skolēniem—Ralfam, Edmundam, Andželinai, Sjuzannai un Diānai, kuri konkursā 4. klasi atbalstīja ar krāsainiem plakātiem, aplausiem un saukļiem,” sacīja I. Grauduma. ““Paldies!” arī pasākuma organizētājiem, kompetentajai žūrijai, Krustpils pamatskolas saimniecei un administrācijai par atbalstu. Esiet aktīvi, piedalieties konkursos un parādiet, ka godam nesat savas skolas vārdu!”

Par konkursu stāstīja

4. klases skolniece Viktorija Armale

un audzinātāja Inese Grauduma